Hakka püsikliendiks (-5%)
Baule Mõrushokolaad ingveriga 50g
Toode
Baule Mõrushokolaad ingveriga 50g
Hind
2.99 €
Komplektis
1
Toote kood
IAFZ100
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Baule
Kommenteeri toodet

Mõrushokolaad ingveriga. Kakao min 70%. Koostis: kakaopasta, toor-roosuhkur, kakaovõi, ingver, vanilje. 

Alce Nero orgaaniline shokolaad toodetakse väikeses Šveitsi šokolaaditehases. Šveitsi traditsioonid kakaoubade töötlemisel ja esmaklassiline tooraine annavad suurepärase suus-sulava shokolaadi.

Alce Nero kakao pärineb Kostariikast. Kakaopuud on istutatud põliselanike poolt, traditsiooni kohaselt läbisegi teiste puudega. Võrreldes suurte monokultuuri-istandustega, tagab see loodust austav meetod erinevate taimekultuuride koostoimimise ja naturaalsed kasvutingimused. 

 "Alce Nero" ehk "Must Põder" on kaubamärk, mis ühendab rohkem kui 1000 põllumeest ja mesinikku kogu maailmas. Kaubamärk kannab tuntud ravitseja ja prohveti, indiaanlase "Must Põder" nime (1863-1931, Lakota Sioux hõimu liige).

"Must Põder" tundis juba lapsest peale taimede ravitsevaid omadusi ja maa jõudu. Ta rääkis, et taimed, loomad ja inimesed on osa samast tervikust. Solvata loodust on sama mis solvata inimest. Inimene peab tundma maa "hingust", austama seda ja kuulama seda, et maa oleks lahke tema ja ta tulevaste põlvede vastu. Ta oli prohvetiks ja tunnistajaks hirmsale vägivallale mille küüsi langes tema rahvas. Must Põder võitles paljudes lahingutes oma hõimu eest. Keha saab rohuks, ütles ta, aga heade inimeste vaim läheb sinna kus on hea olla.

See püstise odaga indiaanlane väljendab Alce Nero kaubamärgi eesmärki, mille nimel võideldakse ka tänapäeval: garanteerida igale inimesele õigus heale ja tervislikult toidule. Toidule, mis on keskkonnasõbralik, kasulik ja toitev. Mis austab maad mis seda kasvatab, inimesi kes seda toodavad ja toob head neile kes seda kasutavad. 

Bio-sertifikaadiga. Fair-Trade. Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Ühiku hind 59,8 eur/Kg

Kommenteeri toodet