Hakka püsikliendiks (-5%)
Baule Puljongipulbri graanulid 120g
Toode
Baule Puljongipulbri graanulid 120g
Hind
4.40 €
Komplektis
1
Toote kood
IABG120
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Baule
Kommenteeri toodet

Baule puljongigraanulid seitsme juurviljaga, palmiõlita. Alce Nero ei kasuta palmiõli üheski tootes.  Lahustub koheselt, võtta 1tl (1g) 0,5l vee kohta. 

 Koostis: sool, kartulipulber 19,4%, maisijahu, pärmi ekstrakt, kuivatatud juurviljad 10% ( sibul, porgand, seller, petersell, basiilik, tomat), kurkum, muskaatpähkel.

"Alce Nero" ehk "Must Põder" on kaubamärk, mis ühendab rohkem kui 1000 põllumeest ja mesinikku kogu maailmas. Kaubamärk kannab tuntud ravitseja ja prohveti, indiaanlase "Must Põder" nime (1863-1931, Lakota Sioux hõimu liige).

"Must Põder" tundis juba lapsest peale taimede ravitsevaid omadusi ja maa jõudu. Ta rääkis, et taimed, loomad ja inimesed on osa samast tervikust. Solvata loodust on sama mis solvata inimest. Inimene peab tundma maa "hingust", austama seda ja kuulama seda, et maa oleks lahke tema ja ta tulevaste põlvede vastu. Ta oli prohvetiks ja tunnistajaks hirmsale vägivallale mille küüsi langes tema rahvas. Must Põder võitles paljudes lahingutes oma hõimu eest. Keha saab rohuks, ütles ta, aga heade inimeste vaim läheb sinna kus on hea olla.

See püstise odaga indiaanlane väljendab Alce Nero kaubamärgi eesmärki, mille nimel võideldakse ka tänapäeval: garanteerida igale inimesele õigus heale ja tervislikult toidule. Toidule, mis on keskkonnasõbralik, kasulik ja toitev. Mis austab maad mis seda kasvatab, inimesi kes seda toodavad ja toob head neile kes seda kasutavad. 

Bio-sertifikaadiga. Fair-Trade. Kontrollitud mahepõllumajandusest.
Ühiku hind 36,67 eur/Kg

Kommenteeri toodet