Hakka püsikliendiks (-5%)
Baule Sitsiilia meresool, jodeeritud 250g
Toode
Baule Sitsiilia meresool, jodeeritud 250g
Hind
2.15 €
Komplektis
1
Toote kood
ISIO250
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Baule
Kommenteeri toodet

Baule Sitsiilia meresool, jodeeritud 250g

Jodeeritud soola kasutamine aitab vältida joodipuudust. WHO soovitab kasutada iodeeritud soola rasedatel, rinnaga toitvatel emadel ja väikelastel. Arstiga tuleb konsulteerida kilpnäärme ületalitluse korral- siis võib jodeeritud sool olla vastunäidustatud.  Sisaldab 3 mg joodi 100g toote kohta.

Puhas meresool korjatakse käsitsi looduslikust oaasist Sitsiilias, kus ta formeerub loomulikult merevee aurustumise tulemusena. Kuivab loomulikult õhu ja päikese käes. Soola ei pleegitata, ei rafineerita ega töödelda ühegi keemilise ainega. Pakkimisel ei lisata paakumisvastaseid aineid.

Joodipuuduse probleem on aktuaalne väga paljudes riikides. Joodipuudus võib aidata kaasa mitmete haiguste tekkele. Joodipuudus esineb sageli taimetoitlastel, neid kes söövad harva mereande ja raseduse/imetamise ajal. Iodeeritud soola kasutamine aitab vältida joodipuudust. WHO soovitab kasutada iodeeritud soola rasedatel (joodipuudus raseduse ajal võib tekitada vaimse arengu häiret lootel), rinnaga toitvatel emadel ja väikelastel. Arstiga tuleb konsulteerida kilpnäärme ületalitluse korral- siis võib jodeeritud sool olla vastunäidustatud. Kui sööte sageli kalatoite ja vetikaid- ei tohiks joodipuudust olla. Soola (ükskõik kas jodeeritud või tavalist) võiks kasutada toitudes ikkagi minimaalselt. Jodeeritud sool tuleb lisada toidule peale keetmist/küpsetamist et jood ei aurustuks. 

 BAULE VOLANTE

Baule Volante loodi 1987 aastal- põhimõttega, et mahepõllumajandus on ainuke õige toiduainete kasvatamise viis. 25 aastaga on firma tõusnud Itaalia turuliidriks ja varustab suurt osa Itaalia bio-kauplustest, ravimtaimede poodidest jne. Baule Volante tooraine tuleb kontrollitud kanalitest, kohalikelt väiketootjatelt ja kooperatiividelt ning nende enda mahepõldudelt Itaalia puhtast loodusest.

Materjalide valik on range, kvaliteedikontrolliks on olemas eraldi osakond. "Meie toidulauale kõlbab vaid parim"- selle motoga jätkatakse tegevust Itaalias ja kogu maailmas.

Bio-sertifikaadiga. Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Ühiku hind 8,60 eur/Kg

Kommenteeri toodet