Hakka püsikliendiks (-5%)
Biokap Delicato juuksevärv hele meekastan 140ml
Toode
Biokap Delicato juuksevärv hele meekastan 140ml
Hind
12.95 €
Komplektis
1
Toote kood
KAPND534
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
BioKap
Kommenteeri toodet

 Biokap Nutricolor on delikaatne püsivärv argaaniõliga ja taime-ekstraktidega. Pika-aegne sära- UV kaitse pajukoore ekstraktist. Nikkel-testitud ! Katab hallid juuksed. Muudab juuksed siidiseks. Lihtne kasutada. Komplektis: 50ml värv, 75ml fiksaator, 15ml palsam, 8ml kreem juuksepiiri kaitseks, kindad. Ammoniaagita, parabeenideta, silikoonita ja resortsionoolita, parafenüüldiamiinita.


NB ! Palun vaadake hoolikalt läbi kõik juuksetoonist tehtud pildid- jätke meelde meeldiva tooni number ja võrrelge seda ka teiste toonidega. Proovisime teha pilte mitme eri valguse all ning koos teiste toonidega - et oleks parem võrrelda. Igas valguses on toon veidi erinev- sellest on väikesed erisused eri piltide peal samast värvitoonist. Samuti oleneb tulemus sellest mis värvi on teie enda juuksetoon enne värvimist

NB 2! Kuna tegemist on võimalikult naturaalsete värvidega- siis kui Teil all on tugev keemiline värv- võib esimestel kasutamiskordadel looduslik värv kiiremini maha kuluda. Testide põhjal läheb vaja mitu kuud ja mitu loodusliku värviga värvimist, et juuksekarvalt tuleks ära keemiste lisa-ainete jäägid ( silikoonid, kinnistajad jne). Seega kui te ei saavuta esimestel kasutuskordadel säravat tulemust pikaks ajaks- ärge heitke meelt ! See on normaalne. Kui kasutate värvi juba neljandat või viiendat kuud, püsib esialgne tulemus juba palju kauem !

Biokap® tooted on erilise ainulaadse valemiga. Esimesed juuksevärvid mis on nikkel-testitud (vähem kui 0,0001%), seega sobivad eriti õrna naha puhul ja on madala allergia riskiga. Nahatestide läbiviimisel ei tekkinud ühelgi katsealustest isegi õrna ärritust.

Spetsiaalselt välja valitud taimeekstraktid ning toimeained annavad su juustele parima võimaliku hoolduse:

 • argaania õli mahepõllundusest
 • patenteeritud koostisaine Lacosafe® ( sisaldab lipofiilseid puuvilja happeid, mis mõjuvad nahale pehmendavalt, juustele toitvalt ja läiget andvalt)
 • taimsed proteiinid nisu- ja kaeraekstraktist
 • taimsed proteiinid riisi- ja sojaidudest
 • pajukoore ekstrakt, mis annab värvile UV-kaitse- värv püsib kauem aega säravana ja värskena
 • taimsed õlid kookospähklist ja palmipuust
 • eeterlikud õlid sidrunist ja kummelist
 • taimsed pigmendid värviandvatest taimedest
 • valmistatud Itaalias
 • nikkel-testitud ( vähem kui 0,0001%)
 • dermatoloogiliselt testitud
 • ilma ammoniaagita, parabeenideta, silikoonita ja resortsionoolita.
 • Nutricolor Delicate lisaks eelnevale ka ilma parafenüüldiamiinita.

NB ! VAATA JUURESOLEVAST TABELIST, KAS SINU LOOMULIKULE JUUKSEVÄRVILE SOBIB VALITUD TOON. Vali horisontaalsest tulbast oma toon ja vertikaalsest tulbast soovitud värv. Roheline kastike ristumiskohas märgib sobivat kombinatsiooni. Kui Su oma toon on liiga tume et kasutada soovitud blondi värvi, siis kasuta esmalt helendavat kreemi- see helendab juukseid 2 tooni võrra. Helendava kreemiga saab teha ka heledaid salkusid tumedatesse juustesse ( art. KAPNB000)

Biokap® juuksevärvi kasutamine on lihtne. 50ml värvituub lisatakse 75ml fiksaator-pudelisse. Kantakse juustele ja hoitakse 35 minutit. Kui kasutatakse heledat värvi ja juuksejuured on tumedamad, kanda värv alguses ainult järelkasvule ning viimased 10 minutit ülejäänud juustele. Juuksepiiril oleva peanaha kaitsmiseks on pakis spetsiaalne paks kreem, mis väldib naha värvumist juustepiiril. Lisaks on komplektis shampoon-balsam hirsiseemne ekstrakti, rosmariini ja eukalüptiõliga, mis pehmendab juukseid ja annab neile suurepärase läike.

Värvi koostisained: acqua, stearic acid, cocamide mea, etanolammine, cetyl alcohol, glycerin, glyceryl stearate, stearyl alcohol, ascorbic acid, palmitic acid, sodium hydrosulfite, propylene glicol, argania spinosa kernel oil* ( from organic farming) , hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy protein, hydrolyzed oat protein, hydrolyzed rice protein, myristyl alcohol, tri C14-15 alkyl citrate, C12-13 alkyl lactate, tridecyl salicylate, tetrasodium edta, parfum, alpha-isomethyl ionone, limonene, hexyl cinnamal, linalool, (+ / -) p-aminophenol, N,N-bis (2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine sulfate , toluene-2.5- diamine , N-phenyl-p-phenylenediamine, 4-chlororesorcinol, 2-methylresorcinol, 3-ethylamino-p-cresol, 2-amino-4-hydroxyethylamino anisole sulfate,m-aminophenol, 4-amino-2-hydroxytoluene, 2-amino-6-chloro-4-nitrophenol, 1.5-naphthalenediol, p-methylaminophenol, 6-amino-m-cresolo, alfa-naphthol, axyquinoline sulfate, 4-amino-m-cresol, 4-hydroxypropylamino-3-nitrophenol

BIOKAP NUTRICOLOR JA NUTRICOLOR DELICATO JUUKSEVÄRVID VS. TAVALISED JUUKSEVÄRVID

Tegu ei ole täisökoloogilise tootega, vaid parima võimaliku valikuga juuste värvimiseks. Tootest on eemaldatud suuremad ja tugevamad mürgid nagu ammoniaak, resortsinool, silikoon, parabeenid. Nutricolor Delicato versioon ei sisalda lisaks ka parafenüüldiamiini. Valem on rikastatud mahe-argaania õliga ja taimsete ekstraktide ja proteiinidega ning lactosafe puuviljahapetega.

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO EI SISALDA

Resorcinol (resortsinool) – uuringud näitavad, et väike osa resortsinooli tungib juuste värvimise protsessi ajal läbi naha. Vabad ühendid säilivad sarvkihis ning muutuvad aeglaselt vereringele kättesaadavaks. Kahjulik mõju silmadele, nahale, hingamisteedele, lisaks võib põhjustada hormonaalseid häireid, kutsub esile kilpnäärme häireid. Kasutatakse juuksevärvides blondeerimisvahendina. Tavatoodetes ei ole piiritletud kui palju võib ainet lisaainena ihuhooldustoodetesse panna.

Toluene-2,5-Diamine (diamiintolueen) – põhjustab peanaha tundlikkust, allergilisi reaktsioone, kahjulik juustele, peanahale ja ka tervisele.

1-Napthol (1-naftool) – põhjustab allergilisi reaktsioone.

Ammoniaak – võib kahjustada proteiini, mille nimeks on türosiin, mis asub juukse sees ning mida kahjustades kaotab juus võime hoida värvipigmenti. Aluseline aine, mis tõstab juukse pH arvu. Selle tulemusel juus paisub ja soomuskiht avaneb ning värvipigmendid saavad tungida juukse sisemusse. Ammoniaak muudab vesiniku veeks ja happeks ja selle tulemusel värv esialgu valgendub. Väikesed värvimolekulid ühinevad vaba happega, moodustades suuri värvipigmente, mis tungivad juukse sisse ja kinnituvad paisumise tõttu. Värvi kuludes eemalduvad juusest esialgu väiksemad pigmendid ning järgi jäävad suured põhipigmendid, mis annavad toonile sügavust. Püsivärvidele omaselt värv mitte ei kulu maha, vaid kasvab välja nähtava piirjoonega.

PPD (fenüleendiamiinid) – põhjustavad allergilisi reaktsioone, naha tundlikkust, mutatsioone. Kasutatakse tavaliselt selleks et värviv aine jõuaks juuksejuurteni. Õrna naha puhul võib tekitada allergilisi reaktsioone. Nutricolor Delicato versioonis see aine on täielikult asendatud leebemate ainetega- sellest tulenebki hinnavahe Nutricolor ja Nutricolor Delicato värvide vahel. 

BIOKAP NUTRICOLOR DELICATO sisaldab vähemal määral, kui tavavärvid:

Etanoolamiin on värvitu, viskoosne, kergesti süttiv vedelik, ammoniaagilaadse lõhnaga. Etanoolamiini saadakse etüleeni ja hapniku omavahelisel reageerimisel tekkiva etüleenoksiidi reageerimisel ammoniaagiga. Juuksevärvides kasutatakse seda ammoniaagi asendusainena. Nimelt on etanoolamiin samuti aluseline aine, nagu ka ammoniaak. Seda kasutatakse nii kerg- ja poolpüsivärvides, meie pakutavas värvis on etanoolamiini sisaldus vaid 3%. Püsivärvides peab vajalik sisaldus olema 9%, võrreldes ammoniaagiga, mille sisaldus küündib tavaliselt 1,8-3%-ni.

Kuna etanoolamiini kogus kasutatavates püsivärvides on alati nii suur, siis võib juhtuda, et seda pole võimalik täielikult juustest välja pesta. Selle tulemusel reageerib vesi iga kord juukseid pestes oksüdeerijana ja juuksevärvi protsess kordub taas. Etanoolamiin on ärritav silmadele, nahale ja kopsudele.

P-fenüleendiamiini kasutatakse juuksevärvides värvainena. P-fenüleendiamiini on rohkem tumedates juuksevärvides.

Hydrogen peroxide – Vesiniklahus, mis ei esine tootes puhtal kujul nagu tavavärvides.

4-Clororesortsinool – mitte segamini ajada resortsinooliga. Peseb välja juukse pigmendi, et värv saaks juuksele kinnituda. Tumedates värvides esineb ainet vähesemal määral.

Ühiku hind 92.50 eur/L


 

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet