Hakka püsikliendiks (-5%)
BiologicOils Kanepiõli 250ml
Toode
BiologicOils Kanepiõli 250ml
Hind
10.90 €
Komplektis
1
Toote kood
OIL3454
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
BiologicOils
Suuruse valik
Kommenteeri toodet

Külmpress kanepiõlis on Omega3 ja Omega6 rasvhapped ideaalses suhtes 3:1-le. Rasvhapete sisaldus 80%. Sisaldab D ja E vitamiine.

Tänu sellele ennetab südamehaigusi,kõrget vererõhku, halba kolesterooli,kasvajaid,artriiti jpm.

Ideaalne kalaõli asendajana.

Tugevdab nahka, küüsi, juukseid ja luid.

Parandab nahaprobleeme.

Leevendab premenstruaalseid sümptomeid.

Hoia külmikus!

Pärit EL mahepõllundusest


Koostis: külmpressitud kanepiseemne õli, Euroopa Liidu kontrollitud mahepõllundusest.


Biologicoils kanepiseemneõli saadakse Euroopa Liidu päritolu kanepiseemnetest. BiologicOils kanepiseemneõli on tipp kvaliteediga, mehhaaniliselt külmpressitud ja pärineb mahepõllundusest.

Kanepiseemne õli on külmpressitud Cannabis sativa taime seemnetest. Seda nimetatakse looduse täiuslikuks toiduks tänu tasakaalustatud oomega rasvhapete kontsentratsioonile. Maailma Tervishoiuorganisatsioon soovitab tarvitada kanepiõli, et saada igapäevane ratsioon asendamatuid Omega-3 rasvhappeid, mida organism ise ei tooda. Kanepiõli sisaldab Omega3 ja Omega6 rasvhappeid ideaalses suhtes 3:1-le ja rasvhapete sisaldus õlis on 80%. Nende rasvhapete õiget ratsiooni organismis peetakse oluliseks, et ennetada südamehaigusi, kõrget vererõhku, halba kolesterooli, vähki, artriiti ja palju muud.
SOBIB KALAÕLI ALTERNATIIVINA
Kuna tänapäeval võib kalaõli olla saastunud elavhõbeda ja toksiinidega, siis parim taimne alternatiiv on just kanepiõli. Lisaks balansseeritud omega 3, 6 ja 9 sisaldusele on kanepiõlis ka D-vitamiini mis aitab luudes säilitada kaltsiumit ja tugevdab meie skeletti.
KANEPIÕLI JUUSTELE, NAHALE JA KÜÜNTELE
Juuksed, nahk ja küüned on kõik moodustatud samadest rakkudest, seega ei maksa üllatuda kui kanepiõli kasutamisel muutuvad juuksed paksemaks ja säravamaks, nahk pehmemaks ja küüned tugevamaks. Kanepiseemne õli lipiidid on peaaegu identsed inimese omadega, nad on võimelised tungima meie rakkudesse ja neid toitma ja tugevdama. Kanepiõli võib lisaks seespidisele tarvitamisele kasutada ka välispidiselt. Ta ei ummista poore ja temast on märkimisväärne kasu ka neile kes kannatavad atoopilise dermatiidi, ekseemide ja nahaprobleemide all.

Kanepiõli annab ka osalise loodusliku päikesekaitse, tal on tugevad põletikuvastased omadused, leevendab premenstruaalseid sümptomeid

Ühiku hind 43.60 eur/L

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet