Hakka püsikliendiks (-5%)
Chaga Elemental Kasekäsna Eliksiir 500ml
Toode
Chaga Elemental Kasekäsna Eliksiir 500ml
Hind
37.00 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Chaga
Kommenteeri toodet

Elemental Kasekäsna Eliksiir 500ml

ELEMENTAL ELIKSIIR sisaldab erakordselt suuri koguseid superoksüdismutaasi (SOD), mis on organismile üks võimsamaid antioksüdante, B-grupi vitamiine ja proteiine. Seega on toode võimas immuunsüsteemi tugevdaja ja vastupanuvõime tõstja, sisaldades ka suures koguses erinevaid mineraale, adaptogeenseid aineid, beetaglukaane, betuliinhapet. Kesknärvisüsteemi tugevdaja ning parandab oluliselt unekvaliteeti.

ELEMENTAL ELIKSIIRI peamisi koostisosasid MUST PÄSSIK (Inonotus obliquus, rahvakeeles KASEKÄSN) on tuntud Hiinas, Venemaal ja Aasias kui üks võimsamaid immuunsüsteemi tugevdajaid ja tugeva antioksüdandina.. David Winston peab musta pässikut üheks võimsamaks vähivastaste omadustega raviseeneks. Hiina meditsiin liigitab musta pässiku toniseerivate ravimtaimede alla.
Tarbides iga aasta ühe Elemental Eliksiiri kuuri, annad Sa oma tervisele parimat terveks aastaks. Soovitame väsimuse, stressi ja unehäirete korral ning üldise immuunsuse tugevdamiseks.
Üks kuur koosneb kolmest 500ml pudelist, kokku 1,5 liitrit.

TARVITAMINE: enne sööki 3 x päevas: I-nädalal 25ml, II-nädalal 50 ml.
Kuur tuleb juua lõpuni. Mitte tarbida koos antibiootikumide või soonesisese glükoosiga, kuna nad mõjuvad vastandlikult! Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana!

ELEMENTAL ELIKSIIRI KOOSTISOSAD: must pässik (Inonotus obliquus), aaloe (Aloe arborescens), mesi, etanool, külmkuivatatud männikasvu pulber (Pinus sylvestris), raudrohi (Achillea millefolium). Kõik koostisosad on Eesti päritolu.

Ühikuhind 74 EUR/L

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet