Hakka püsikliendiks (-5%)
Cosmoveda Kookos Ghee 300g
Toode
Cosmoveda Kookos Ghee 300g
Hind
8.35 €
Komplektis
1
Toote kood
COSMOV5924
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Cosmoveda
Kommenteeri toodet

Cosmoveda Kookos Ghee 300g

Segu kookosõlist ja gheest. Ghee on kooritud, veevaba ayurveda või. Või soojendatakse aeglaselt madalal tulel- ta sulab, vedelik aurustub, tekib vaht (sisaldab laktoosi, piimavalku, ebapuhtust,rasva). Vaht eemaldatakse-jääb seedimist soodustav puhas või.

Sobib leivale, praadimiseks, või asemel, kreemina.

Aitab imenduda toitainetel. Säilib toatemperatuuril

Võib sobida laktoositalumatuse puhul

Ghee-ga valmistatud toit imendub organismi väga lihtsalt ja aitab omastada toitaineid.  Tänu oma eripärasele valmistusviisile ei pea hoidma külmikus. OLULINE MÄRKUS: Ghee on looduslik toode. Toatemperatuuril võib see olla osaliselt tahke, osaliselt vedelik. Üleminekul vedelast tahkeks olekuks võib tekkida kristalliline teraline struktuur, mis ei tüüpiline ja ei kujuta endast toote kvaliteedi langust. Ghee süütab seedimise tule (Agni) ja Ayurveda Ojas (eluenergia). Ayurveda õpetuse alusel ghee pikendab eluiga, aitab omastada kasulikke aineid ja väljutada kahjulikke.

Koostis: kookosõli* ghee* (*mahe-põllundusest)

Cosmoveda kasutab tootmiseks ainult mahe-põllundusest pärit koostisosi. 

Tooraine on pärit troopilisest paradiisist Sri Lankalt. Kookospähklid pärinevad Sri Lanka saare väiketootjatelt. Käsitsi korjatud viljadel eemaldatakse pruun nahk, pestakse, purustatakse, kuivatatakse õhu käes. Viljaliha pressitakse kuumutamata ja kohapeal valmistatakse maitsvad, värsked tooted. Nii garanteeritakse parima kvaliteediga toodang värsketest puuviljadest ja ürtidest. Iga 4 nädala tagant saabuvad Euroopasse konteinerid värskelt valmistatud kaubaga. Tootmisprojekt hõlmab lisaks energiat andva, puhta toidu propageerimisele ka kohalike olude ja inimeste elujärje parendamist, tänu kohaliku majanduse edendamisele.

Kõik Cosmoveda toorained ja tooted on valmistatud iidse Ayurveda tasakaalukat õpetust järgides. Selle iidse tarkuse eesmärgiks on propageerida tervet, vaimset ja harmoonilist eluviisi, tuua õnne, pikka iga, tervist ja sisemist tarkust.

Bio-sertifikaadiga. Fair-Trade. Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Ühikuhind 27,83 EUR/Kg

Kommenteeri toodet