Hakka püsikliendiks (-5%)
Cosmoveda Muskaatpähkel jahvat 7,5g
Toode
Cosmoveda Muskaatpähkel jahvat 7,5g
Hind
2.20 €
Komplektis
1
Toote kood
COSMOV3425
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Cosmoveda
Kommenteeri toodet

Cosmoveda Muskaatpähkel jahvat 7,5g. Parandab söögiisu ja seedimist, vabastab kõhugaasidest, aitab kõhulahtisuse korral. Mõjub hästi külmetuse korral, kosutab nägemist ja aju. Tarvitada väikses koguses, mitte üle doseerida. Sobib kookide, leiva, hautatud puuviljade, juustufondüü maitsestamiseks. Samuti spinati, raviooli-täidiste, kartuli, liha, suppidega.

Koostis: jahvatatud muskaat* (*mahepõllundusest)

Muskaatpähkel on suures koguses tarvitatuna mürgine, kutsudes esile hallutsinatsioone, teadvusekaotust ja krampe. Maksimaalseks tarvitatavaks koguseks ööpäevas loetakse täiskasvanule 10−15 g muskaatpähklit päevas.

Cosmoveda kasutab tootmiseks ainult mahe-põllundusest pärit koostisosi. 

Tooraine on pärit troopilisest paradiisist Sri Lankalt.Iga 4 nädala tagant saabuvad Euroopasse konteinerid värskelt valmistatud kaubaga. Tootmisprojekt hõlmab lisaks energiat andva, puhta toidu propageerimisele ka kohalike olude ja inimeste elujärje parendamist, tänu kohaliku majanduse edendamisele.

Kõik Cosmoveda toorained ja tooted on valmistatud iidse Ayurveda tasakaalukat õpetust järgides. Selle iidse tarkuse eesmärgiks on propageerida tervet, vaimset ja harmoonilist eluviisi, tuua õnne, pikka iga, tervist ja sisemist tarkust.

Bio-sertifikaadiga. Fair-Trade. Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Ühikuhind 293,33 EUR/Kg

Kommenteeri toodet