Hakka püsikliendiks (-5%)
Cosmoveda Roheline kardemon 10g
Toode
Cosmoveda Roheline kardemon 10g
Hind
2.95 €
Komplektis
1
Toote kood
COSMOV2602
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Cosmoveda
Kommenteeri toodet

Kardemon on vanimate ja hinnatuimate vürtside seas koos safrani ja vaniljega. Kasutati juba vanas Kreekas ja Roomas. Pärineb Lõuna-Indiast, kasvatatakse ka Sri Lankal. Sobib küpsetistele, kala- ja liharoogadele. Tugeva maitse ja lõhnaga mis säilib ka kuumutamisel.
Koostis: kardemoni seemned * (* sertifitseeritud orgaaniline)

Iseseisvalt kasutatakse kardemoni peamiselt pagaritööstuses mitmesuguste keekside, küpsiste, präänikute, magusate pirukatäidiste jm. maitsestamiseks. Eriti hästi sobib kohvi sisaldavatesse toodetesse (kohvitort, kohviküpsis). Lõhn püsib ka pärast kuumtöötlemist. Võib lisada ka kodustele nalihvkadele ja nastoikadele, kissellidele ja kompottidele, kohupiimakreemidele ja puuviljamarinaadidele. Samuti kalasuppidele, kala juurde antavate kastmetele(sageli koos muskaatpähkliga) ning kalatäidistele. Lääne -Euroopas lisatakse kardemoni hernesupile, kartulisalatile, riisile, hakklihatoitudele ja lihatäidistele. Ta on tugev vürts, nii et ühest kuprast piisab ühe kg taina või liha maitsestamiseks (peenestada). Magustoitudele ja suppidele lisatakse terved kardemoni seemned 5 minutit enne tulelt võtmist. Jahvatatud kardemon aga enne toidu valmimist. 

Cosmoveda kasutab tootmiseks ainult mahe-põllundusest pärit koostisosi. 

Tooraine on pärit troopilisest paradiisist Sri Lankalt.Iga 4 nädala tagant saabuvad Euroopasse konteinerid värskelt valmistatud kaubaga. Tootmisprojekt hõlmab lisaks energiat andva, puhta toidu propageerimisele ka kohalike olude ja inimeste elujärje parendamist, tänu kohaliku majanduse edendamisele.

Kõik Cosmoveda toorained ja tooted on valmistatud iidse Ayurveda tasakaalukat õpetust järgides. Selle iidse tarkuse eesmärgiks on propageerida tervet, vaimset ja harmoonilist eluviisi, tuua õnne, pikka iga, tervist ja sisemist tarkust.

Bio-sertifikaadiga. Fair-Trade. Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Ühikuhind 295 EUR/Kg

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet