Hakka püsikliendiks (-5%)
Cosmoveda Vürtsköömen jahvat 25g
Toode
Cosmoveda Vürtsköömen jahvat 25g
Hind
2.97 €
Komplektis
1
Toote kood
COSMOV4569
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Cosmoveda
Kommenteeri toodet

Cosmoveda Vürtsköömen jahvat 25g

Üks kuulsamaid ja rohkem kasutatud maitseaineid India köögis. Seda vürtsi on mainitud piiblis ja India pühakirjas. Kasutatakse idamaade köögis. Sobib köögiviljaroogadesse, konservidesse, juustuga, lambalihaga, kanalihaga. Välimuselt nagu eesti köömen aga aromaatsem, vürtsikam, tugevama maitsega.  
Koostis: Vürtsköömen, jahvatatud* (*mahepõllundusest)

 NB ! Vürtsköömen (Cuminum cyminum) on saksa keeles Kreutzkümmel.

Sõna "Kreutzkümmel" on otse eesti keelde tõlgituna "ristiköömen". Tegelikult see köömen mis saksa keeles on Kreutzkümmel ei ole meie mõistes ristiköömen vaid vürtsköömen. Ristiköömen on saksa keeles Fenchel ja eesti keeles teisiti öelduna apteegitill ehk fenkol. 

Cosmoveda kasutab tootmiseks ainult mahe-põllundusest pärit koostisosi. 

Tooraine on pärit troopilisest paradiisist Sri Lankalt.Iga 4 nädala tagant saabuvad Euroopasse konteinerid värskelt valmistatud kaubaga. Tootmisprojekt hõlmab lisaks energiat andva, puhta toidu propageerimisele ka kohalike olude ja inimeste elujärje parendamist, tänu kohaliku majanduse edendamisele.

Kõik Cosmoveda toorained ja tooted on valmistatud iidse Ayurveda tasakaalukat õpetust järgides. Selle iidse tarkuse eesmärgiks on propageerida tervet, vaimset ja harmoonilist eluviisi, tuua õnne, pikka iga, tervist ja sisemist tarkust.

Bio-sertifikaadiga. Fair-Trade. Kontrollitud mahepõllumajandusest.

Ühikuhind 118,80 EUR/Kg

Kommenteeri toodet