Hakka püsikliendiks (-5%)
Ecozone Mikrokiud puhastuslapp
Toode
Ecozone Mikrokiud puhastuslapp
Hind
9.98 €
Komplektis
1
Toote kood
MICRO
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Ecozone
Kommenteeri toodet

Ecozone Mikrokiud puhastuslapp

Erinevate pindade puhastamiseks kodukeemiat kasutamata

Omadused: • pühivad mustuse, tolmu ning pisikud • vähendavad kodukeemia kasutamist kuni 90% • kiudude kõrgemast tihedusest tulenevalt puhastavad paremini kui tavalised mikrofiiber lapid • taaskasutatav kuni 300 korda.

Seega, kemikaalideta puhastamine tähendab, et lapid on sõbralikud keskkonnale, Sinu rahakotile ja Sinule.

Kasutamine: Roosa üldpuhastuslapp on mõeldud erinevate pindade puhastamiseks rasvast, mustusest ning pisikutest. Niisuta vaid vähese koguse kuuma või külma veega, ja pühi pindasid. Võib kasutada ka kuivalt tolmulapina.

Sinine puhastuslapp on mõeldud mustuse ja tolmu pühkimiseks peeglitelt, klaasilt ja akendelt. Võib kasutada nii niiskena kui kuivana. Neid mikrokiud lappe võib kasutada ka selliste pindade, nagu kahhelkivid, roostevaba teras, pliidid, klaas, töötasapinnad ja külmikud, puhastamiseks.

Pese lappe 60°C juures pesuvahendiga, mida kasutad. Lapid võivad esialgu värvi anda, mistõttu pese neid muus pesust eraldi. Koostis: 80% polüestrit ja 20% polüimiidi Lisainfo: Pakendis 1 mitmeotstarbeline lapp (roosa) suuruses 32cm x 32cm 380gsm ja 1 poleerimislapp (sinine) 40cm x 50cm 210gsm

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet