Hakka püsikliendiks (-5%)
Fior di Loto Biocroc pizza 40g
Toode
Fior di Loto Biocroc pizza 40g
Hind
1.75 €
Komplektis
1
Toote kood
ECR9639
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Fior di Loto
Kommenteeri toodet
Fior di Loto Biocroc paprika 40g

Maitsev ja kosutav suupiste. Kergelt pikantse paprika maitsega.

Biocroc seeria EI OLE praetud ega friteeritud. Maisitera pannakse erilise tootmisprotsessiga "plahvatama" nagu popcorn ja pressitakse kokku, et anda talle krõpsu kuju. 

Koostis: bio-mais 69%, bio maisiõli 21%, bio maisitärklis 7%, meresool, bio-paprika 1,5%, orgaanilised maitsetaimed ja vürtsid. Art. FI0518, 40g

Biocroc maisi-paprika krõpsud ei sisalda looduslikult gluteeni. Tsöliaakia puhul siiski ei ole nende tarbimine näidustatud, kuna tootmise käigus võib toote olla kokku puutunud gluteeni sisaldavate teraviljadega. Gluteenitalumatuse puhul valida spetsiaalselt gluteenivabas tsehhis toodetud, läbikriipsutatud teravilja märgiga tooted. 

 

FIOR DI LOTO

Fior di Loto loodi juba 1972 aastal, mil Riccardo Maschio avas esimese looduspoe Torinos. 1980 alustati esimeste naturaalsete kondiitritoodete valmistamisega. Aastate jooksul tekkisid valikusse spetsiaalsed tooted toiduallergiate jaoks. Alates 1991 jõustus bio-märgistust reguleeriv seadus ja Fior di Loto koostisained on 100% mahe-põllundusest. Kondiitritoodetes kasutatakse aeglaselt assimileeruvaid suhkruid, kontsentreeritud puuviljamahlu ja siirupeid, krõpsud ja snäkid ei ole praetud ja on madala rasvasisaldusega. Iga toote puhul on kasutegur tarbijale maksimaalne. Fior di Loto propageerib tervislikku toitumist, pakub laia valikut toiduaineid igale toitumisprobleemile. Märksõnaks on kergesti seeditav ja tasakaalustatud kvaliteetne toit.

Ühiku hind 43.75 eur/Kg

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet