Hakka püsikliendiks (-5%)
Fior di Loto Kombu vetikad 50g
Toode
Fior di Loto Kombu vetikad 50g
Hind
5.98 €
Komplektis
1
Toote kood
FI2556
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Fior di Loto
Kommenteeri toodet

Fior di Loto Kombu vetikad 50g

Fior di Loto päikesekuivatatud Kombu vetikad pärinevad Jaapanist. Võib kasutada peale 15 min leotamist (vees paisub 10-kordselt). Võib ka keeta paar minutit või keeta ubade, läätsede, suppide, riisi, pasta, juurviljade vm-ga. Kiirendab keemisaega. Sobib salati, liha, kalaga. Kasulik teena- vala peale kuum vesi, lase seista ja joo 3x nädalas. Koostis: 100% Kombu vetikas.

Lõika Kombu vetikad enne kasutamist tükkideks. Vees vetikad paisuvad. Fior di Loto Kombu vetikad on päikesekuivatatud. Nad on kasvanud looduslikult meres (mitte kasvanduses). See säilitab nendes leiduvad vitamiinid ja mineraalid. Iga paki peal on kirjas korje aasta- meie juures alati värske toode ! Vetikad varustavad organismi tähtsate mineraalide ja vitamiinidega ning aitavad ka saleneda. 

Kasuta vetikaid alati ubade, läätsede ja kõvade juurviljade keetmisel, kiirendab oluliselt keemisaega, annab hea maitse ja lisa toiteväärtuse. Kasutada limiteeritud koguses neil kes kannatavad kilpnäärme ületalitluse all (põhjuseks see, et sisaldab rohkelt joodi).

Merevetikad sisaldavad kõrges kontsentratsioonis kaltsiumi, naatriumi, kaaliumi, rauda ja magneesiumi ning väga rohkelt A- vitamiini. Idamaise meditsiinis on nad kasutusel vere puhastamiseks, soolestiku, naha aj juuste tugevdamiseks, viljakuse tõstmiseks ja menstruaaltsükli reguleerimisel (allikas Wikipedia).

Ühiku hind 119,60eur/Kg

Kommenteeri toodet