Hakka püsikliendiks (-5%)
Fior di Loto Ventileeritud roheline savi 200g
Toode
Fior di Loto Ventileeritud roheline savi 200g
Hind
4.49 €
Komplektis
1
Toote kood
FI4541
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Fior di Loto
Kommenteeri toodet

Fior di Loto Ventileeritud roheline savi 200g

Roheline, ventileeritud, päikesekuivatatud, kontrollitud savi- toidulisand.200g.

Organismi puhastamine ja toniseerimine igapäevaseks heaoluks. See toniseeriv jook sobib igas vanuses inimestele organismi tugevdamiseks, mikroelementide-ja mineraalsoolade hulga tasakaalustamiseks.

Kasutamine 1spl savipulbrit segada 1kl veega. Juua soovitavalt hommikuti enne hommikusööki.

Savi imab toksiinid endasse ja siis väljub organismist koos nendega, jättes alles kasulikud mineraalidAnalüüs: ränidioksiid 25-29%, alumiinium 0,5-2,5%, raud 0,1-3%, kaltsium 1-5%,magneesium 1-3%, kaalium1-5%, naatrium 1-5%, manganees 0,01-0,1%, vask62-72mg/kg, tsink 265-275mg/kg, pH tase 7,5-8,5.

 ORGANISMI PUHASTAMINE SAVIGA: 

Vaja läheb:

1 tl savi

½ klaasi vett

segamiseks puulusikat.

Vaja on rohelist, ventileeritud ja päikse käes kuivatatud savi, millel on toidukraad. Kasutada võib ka savikapsleid ning savikapsleid koostoimes aktiivsöega.

Võta savi puulusikaga, pane vette ja sega lahustumiseni. Jäta ööks seisma. Hommikul joo tühja kõhuga vesi ära. Esialgu ära joo põhja ladestunud savi. Koos saviga võid hakata vett jooma siis, kui tunned, et keha on harjunud. Koos saviga vee võid ära juua kohe peale valmistamist ( ei pea seista laskma).

Peale 1-2 nädalat võid panna savi 2 tl ja juua seda näiteks 2x päevas (alati tühja kõhuga ja 30min enne uut söömist). Ära kunagi ületa 3 tl päevas !

Korraliku kuuri tegemiseks on vaja ca 2 kuud ja peale harjumist tuleb juua kogu vesi, koos põhjas oleva saviga. Kuuri lõpetamisel vähendada savi kogus uuesti kahelt lusikalt ühele ja viimastel päevadel juua ära vaid vesi.

Vastunäidustused: krooniline kõhukinnisus. Kui kõhukinnisus tekib kasutamise ajal, vähendada alguses savi kogust ja pärast uuesti suurendada normini.

Toime: eemaldab seedeaparaadist ja organismist kõik mittevajaliku- lima, gaasid, toksiinid ja jääkained. Varustab keha mineraalidega, mõjub bakterite ja parasiitide vastu. Tugevdab veresooni, reguleerib ainevahetust ja parandab naha väljanägemist.

MIS ON VENTILEERITUD SAVI ?

Kaubanduses leiab erineva konsistentsiga savi. Suurte graanulitega, puhastamata savi sobib jalavannideks ja vannideks, kogu keha mähisteks. Peenema konsistentiga, jahvatatud savi kuulub kreemide ja kosmeetikumide koostisse. Ventileeritud savi on aga töödeldud spetsiaalses võimsas silindris, kus tugev õhuvool eraldab savigraanulid ja savitolmu. Ventileeritud savil on tugev puhastav jõud ja eriti kontsentreeritud kasulike mineraalainete sisaldus.

Koostis: sodium fullonum ( savi). Valmistatud Itaalias. Päritolumaa Itaalia.

Ühiku hind 22,25 eur/Kg

Kommenteeri toodet