Hakka püsikliendiks (-5%)
Gano Ultra (Reishi) kapslid N90
Toode
Gano Ultra (Reishi) kapslid N90
Hind
31.98 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Aloha Medicinals
Kommenteeri toodet

Gano Ultra (Reishi) kapslid N90

Toidulisand immuunsüsteemi tugevdamiseks

See on kombinatsioon neljast kõige tugevamast Reishi tüvest:

  • Punane Reishi – Ganoderma lucidum tsugai tüvi
  • Must Reishi – Ganoderma lucidum AMI tüvi
  • Punakaslilla Reishi – Ganoderma lucidum Ling Zhi tüvi
  • Valge Reishi – Ganoderma applanatum

GanoUltra™ on kõige tugevatoimelisem maailmas saadaolev Ganoderma toode, sest ta sisaldab nelja värvi reishi seent.  Läbi aegade on Hiina traditsiooniline meditsiin väärtustanud erinevat värvi reishi (läikvaabik) seeni, mida kasutatakse erineval otstarbel.

Kõige levinum Ganoderma tüüp on punane reishi  Enamik reishi tüüpe on  Ganoderma lucidum liigist. Erinevates kasvutingimustes toodab reishi erineva ja laialdase tervisele kasuliku  toimega ühendeid. Erinevad kasvutingimused muudavad seene viljakeha värvust punasest kuni mitmete lillakate toonideni. Seene värvus võib olla isegi nii sügavpunane, et see näib peaaegu mustana. Need on kõige tugevatoimelisemad ja haruldasemad tüübid, mida Hiina traditsioonilised arstid on selle iidse meditsiinisüsteemi sajanditepikkuse ajaloo kestel kasutanud. Mustade ja lillade Ganoderma tüvede lisamine tavalisele punasele Ganodermale võimendab selle toimet organismis. Kõige haruldasem ja väärtuslikum on aga seen, mida  tuntakse valge reishi nime all. See üliharuldane ja äärmiselt hinnatud reishi kuulub tegelikult eelnevatega lähedalt seotud liiki Ganoderma applanatum.

1 kapsel sisaldab: orgaaniline Ganoderma 500 mg, millest:

75% orgaaniline Ganoderma lucidum Reishi

25% orgaaniline Ganoderma applanatum Reishi

Peamised toimeained – lakkvaabiku ehk reishi tervislikud kasutegurid on tingitud selles sisalduvate väga aktiivsete immuunsust tõstvate polüsahhariidide ja üle 130 triterpenoidiühendi (ingl.k. ganoderic acid, lucidenic acid) kombinatsioonist.

Manustamine: 3 kapslit päevas koos söögiga.

Ühe päeva annus sisaldab 1,5 g reishit, sellest 0,615 g polüsahhariide.

Ühikuhind 0,33 eur/tk

Sarnased tooted

Hericium kapslid N90
Hind: 31.98 €

Kommenteeri toodet