Hakka püsikliendiks (-5%)
GANODEX™ salv, 100ml
Toode
GANODEX™ salv, 100ml
Hind
21.60 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Kommenteeri toodet

Ganodex salv 100ml

Ganodex on esimene looduslik niisutaja, mis on loodud spetsiaalselt inimestele, kes kannatavad psoriaasist ja teistest nahaprobleemidest tingitud kooruva naha, sügeluse ja ärrituse käes. Kreem ei sisalda steroide, parabeene ega tõrva ning selles on ainult looduslikud koostisosad. Üheks koostisosaks on kolmikheeliksiga beetaglükaan – looduslik ja kõige tõhusam beetaglükaani vorm. Beetaglükaan pärineb reishist (Ganoderma lucidum), ühest kõige tuntumast Hiina meditsiinis kasutatavast traditsioonilisest seenest.

Beetaglükaan

Beetaglükaanid on ained, mida leidub looduses nisu, pärmi ja niinimetatud raviseente rakuseintes. Beetaglükaanid koosnevad tavaliselt paljudest omavahel ühendatud glükoosimolekulidest, moodustades nii keerulisi polüsahhariide. Need on juba pikki aastaid meditsiiniringkondades suure huvi osaliseks saanud tänu nende võimele stimuleerida immuunsüsteemi, pärssida vähirakkude kasvu ja kaitsta organismi nakkuste eest ning vähendada kolesteroolitaset.

Tervishoiuasutused nii Euroopa Liidus kui Ameerika Ühendriikides väidavad, et beetaglükaanid on kasulikud veres kolesteroolitaseme langetamiseks. Kasutades oma beetaglükaane on GlycaNova töötanud välja nahakreemi Ganodex™ ja toidulisandi Lentinex®.

Beetaglükaanide mõju varieerub sõltuvalt nende keemilisest struktuurist ja päritolust. Väga keeruline on toota puhtaid beetaglükaantooteid, kus looduslik kolmikheeliksiga vorm jääks alles ja mis imenduksid samal ajal kergesti naha sisse. Ganodex™ on valmistatud aga unikaalse ja patenteeritud tehnoloogiaga, mis põhineb fermentatsiooni ja eraldamise tehnoloogiatel, milles ei ole vaja kasutada kemikaale, nagu lahusteid. Nii säilib unikaalne kolmikheeliksiga struktuur ja seeläbi beetaglükaani molekuli toime.

Koostis: Beetaglükaan, mesi, kookosrasv, steariinhape, glütserool, tsetüülalkohol, sorbaat, bensoaat.

Kasutamine: Parimate tulemuste saavutamiseks tuleb Ganodex kõigepealt kanda probleemsele nahale vastavalt vajadusele. Kui nahk paraneb, võib kreemi nahale kandmist vähendada 2–3 korrale päevas. Oodake enne kreemi nahale kandmist 10–20 minutit pärast duši all käimist.

Vältige kreemi sattumist silma. Tulemuste nägemiseks tuleb kreemi kasutada vähemalt 2 nädalat. Kuna kreem sisaldab ainult looduslikke koostisosi, võib seda kasutada nii kaua kui vaja.

Oluline

Ärge kasutage toodet, kui olete mis tahes koostisosa vastu allergiline. Mõnedel juhtudel on teatatud kergetest nahareaktsioonidest nagu punetus, aga tavaliselt see kaob. Tugevamate ja püsivamate löövete korral lõpetage kreemi kasutamine.

Hoida toatemperatuutril, lastele kättesaamatus kohas.  Pärast tuubi avamist kasutage sisu ära 12 kuu jooksul.

Ühikuhind: 216.00 eur/L

Kommenteeri toodet