Hakka püsikliendiks (-5%)
Hanoju BIO (Mahe) Kanepi valgutabletid 180 tk
Toode
Hanoju BIO (Mahe) Kanepi valgutabletid 180 tk
Hind
24.35 €
Komplektis
1
Toote kood
kanep180
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Hanoju
Kommenteeri toodet

Hanoju Bio Kanepi valgutabletid

Teaduslik kirjandus on nüüdseks pilgeni täidetud kanepi potentsiaalsete kasutusvõimalustega, mis ulatuvad palju kaugemale selle tuntud mõjudest nagu vähki põdevate inimeste südamepöörituse tõrjumine ja valu leevendamine. Kanepi mõjuained võivad edukalt võidelda hulgiskleroosi, Crohni tõve ja muude põletikuliste tervisehäiretega. Tugevdab immuunsussüsteemi, parandab nahka, juukseid ja silmi, tugevdab närvisüsteemi ja südame-veresoonkonna tööd.

Sisaldab 8 meie kehale asendamatut aminohapet. Omega-3 ja -6 rasvhappeid, mis on proportsioonidelt inimsele ideaalselt imenduvad.
Palju kaltsiumi, fosfori, magneesiumit, vaske, tsinki ja mangaani, kiudaineid.
Ainus taimne valk, mis varustab meid edestiini ja albumiiniga- kahe verevalguga, mis aitavad teistel kanepivalgupulbris sisalduvatel toitainetel meie organismi imenduda ja neid paremini omastada ning loovad antikehasid, et hoida meie immuunsüsteem tugev.

Samuti sobivad orgaanilised kanepi tabletid ideaalselt sportlastele ja taimetoitlastele. Neile, kes ei talu loomset valku või ka istuva eluviisiga inimestele. Sobib ideaalselt ka inimestele kes soovivad parandada oma vormi või langetada kaalu.

Orgaanilised kanepi valgutabletid on valmistatud Saksamaa tunnustatud loodustoodete tootja poolt.

1 tablett 500 mg. sisaldab 100% orgaanilist kanepi (Canabis sativa L) valgupulbrit. Soovitatav kogus kuni 10 tabletti päevas rohke veega pool tundi enne sööki.

*7 peamist põhjust,miks peaks mahekanepi tablette tarbima iga päev:
hoiab südame korras;
hoiab aju korras;
hoiab naha korras;
hoiab kehakaalu korras;
hoiab seedetrakti korras ja puhtana;
vähendab rinna-,  käärsoole- ja eesnäärme vähi riski;
ennetab ja vähendab diabeedi riski.


Tähelepanu! Toiduks müüdaval kanepil ei ole narkootilisi omadusi ja nende söömine ei avaldu mingites narkootikumidele mõeldud testides.
Orgaanilised kanepi valgutabletid on valmistatud Saksamaa tunnustatud loodustoodete tootja poolt – kvaliteet, mida võib usaldada!
Tarvitamine: soovitatav kogus kuni 10 tabletti päevas rohke veega pool tundi enne sööki. Loe kanepi kasulikest omadustest pakkumise lisainfos!
Hoia oma tervist korras – vaid patt oleks niivõrd suurepärase taime imelisi ande kasutamata jätta!

Ühikuhind 0,135 EUR/tk

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet