Hakka püsikliendiks (-5%)
Hanoju Bio (Mahe) Reishi Extrakt (Reiši seene) 100gr
Toode
Hanoju Bio (Mahe) Reishi Extrakt (Reiši seene) 100gr
Hind
24.35 €
Komplektis
1
Toote kood
reishi100gr
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Hanoju
Kommenteeri toodet

HANOJU BIO REISHI ( Reiši) SEENE EXTRAKT (pulber)
Reishi omaduste loetelu on tõepoolest aukartustäratavalt pikk, seepärast on Aasias teda peetud kõige tähtsamaks ravimtaimeks, mis toob tagasi nooruse ja pikendab eluiga ja ületab oma efektiivsuselt isegi ženšeni.

Käesoleval ajal on reishi seene madusi mitmekülgselt uuritud Jaapani, USA, Prantsusmaa ja Kanada juhtivates meditsiiniasutustes. Jaapanis on Reishi kuiv ekstrakt lülitatud kasvajatevastaste preparaatide ametlikku nimekirja. Reishi on suurepärane adaptogeen, mis parendab kõikide organismi süsteemide normaalset funktsioneerimist.

Reishi on võimeline tugevdama nõrka, nõrgestab tugevat ja jätab muutusteta organismi immuunsüsteemi normaalse reaktsiooni, taastab hormonaalset fooni, osutab rahustavat toimet kesknärvisüsteemile, võtab valu, tal on köhavastane ja rögavastane mõju, tugevdab südame tööd, alandab kolesteriini taset veres ja reguleerib hüübimist, alaldab vere arteriaalrõhku, tõstab mittespetsiifilist immuunsust, tegutseb efektiivselt onkoloogiliste haiguste profülaktikas. Tal on toniseeriv omadus, suures osas aktiviseerib T-lümfotsüütide funktsioneerimist, suurendab leikotsüütide arvu perifeerses veres, tal on interferoonilaadne mõju.

Orgaaniline Reishi seene pulber on valmistatud Saksamaa tunnustatud loodustoodete tootja poolt. 

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet