Hakka püsikliendiks (-5%)
Hanoju Bio (Mahe) Shiitake seene Extrakt 60 kapslit
Toode
Hanoju Bio (Mahe) Shiitake seene Extrakt 60 kapslit
Hind
26.35 €
Komplektis
1
Toote kood
shiitake60
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Hanoju
Kommenteeri toodet

Hanoju Bio Shiitake seene Extrakt 60 kapslit

Shiitake omadused on unikaalsed, seda tõestab kahetuhandeaastane jaapani fungoteraapia ajalugu ja paljud kliinilised uuringud Euroopas, Ameerikas ja Venemaal. Biokeemia jaoks osutus see seen sensatsiooniks, sest tehti koheselt kaks avastust: polüsahhariid „ lentinaan”, mis avastati esimesena ja millel oli unikaalne võime kasvajate vastu, millel polnud analooge taimses maailmas ja lenduvad ühendid, mida nimetati seente fitontsiidideks, mis on suutelised võitlema ükskõik millise viirusega, alates rinoviirustest (nohu esilekutsuvad viirused) kuni AIDS-i viirusteni.

Diabeedi korral alandab šiitake veresuhkru taset, kasutatakse ka insuliinisõltuvuse korral. Shiitakel on väga lai omaduste spekter, sellepärast töötab ta kohe koos erinevate organisüsteemidega.
Ühikuhind 0,44 eur/kapsel
Seen ei ole absoluutselt mürgine ja võib võtta koos teiste ravimitega. Sisaldab rohkelt B-vitamiine (B1, B2, B3, B5, B6, B9), C ja D-vitamiine, kaltsiumi, rauda, magneesiumi, mangaani, fosforit, kaaliumit, naatriumit ja tsinki.

Sellel vürtsise maitsega seenel on Aasia teadlaste arvates vananemist aeglustav toime, lisaks sellele omab kaitsvat mõju stressi ja kurnatuse kahjulike tagajärgede eest. Shiitakese kolesterooli alandavat toimet on tõestatud arvukates uuringutes. Aasias on shiitakese ekstrakti soovitatud ka kõrge vererõhu, allergiliste kalduvuste, viirusinfektsioonide, gripi puhul. Shiitakese toimeained on võimelised tapma viirusi ja tõhustama keha interferooni tootmist, mis on võtmeks võitluses viiruste ja vähirakkude vastu. Samuti on täheldatud ka vere hüübimist vähendavat mõju.


Shiitake ekstrakti kasutamisel on häid tulemusi saadud leukeemia patsientidel Hiinas ja rinnavähi puhul Jaapanis. Shiitakes leiduv toimeaine lentinaan ongi

Orgaanilised Shiitake kapslid on valmistatud tunnustatud Saksamaa loodustoodete tootja poolt. Pakendatud Eestis.

Pakendis 60 kapslit. 1 kapsel 350 mg. millest 250 mg. orgaaniliselt kasvatatud Shiitake (Lentinula edodes) seene pulber ja 100 mg. tselluloos (taimne kapsel).

Soovitatav kogus kuni 2 kapslit 2 korda päevas pool tundi enne sööki.
 

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet