Hakka püsikliendiks (-5%)
Hanoju BIO Maca Extrakt tabletid, 300 tk
Toode
Hanoju BIO Maca Extrakt tabletid, 300 tk
Hind
31.93 €
Komplektis
1
Toote kood
maca 300
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Hanoju
Kommenteeri toodet

Hanoju BIO Maca Extrakt tabletid, 300 tk

Maca kasvab kõrgel Andide platool, 4200 meetri kõrgusel, tehes sellest merepinnast kõige kõrgemal kasvatatava toiduaine maailmas.
Maca on adaptogeen, mida kasutatakse, et tõsta keha võimekust tulla toime pidevalt muutuvate keskkonnateguritega, sealhulgas stressiga. Pikalt kestev stress hakkab koormama immuunsüsteemi, nõrgendab keha võimet seedida toitu ja häirib hormoonide tööd.

Veel hiljuti oli Maca taime jõuduandev toime Andide hästihoitud saladus. Maca taime seemneid korjati ja külvati juba üle 10 000 aasta tagasi. Traditsiooniliselt kasutasid kohalikud macat suguvõime parandamiseks, heaks füüsiliseks toimetulekuks ja energia saamiseks juba enne inkade aega.

Maca kasulikud omadused:

Maca sisaldab aminohapet nimega türosiin, mis aitab uuendada endokriinsüsteemi nii naistel kui meestel. Türosiini sünteesitakse fenüülalaniinist inimkehas mis toetab ka närvisüsteemi tööd. Türosiin on närvivahendusainete eelkäija, näiteks noradrenaliini, dopamiini, adrenaliini, seetõttu toimib maca ka meeleolu tõstjana ning stressi leevendaja või isegi peletajana.
Macal on positiivne mõju meie ajutegevusele (mälu, meeleolu ja kognitiivsed võimed) ja närvisüsteemile. Maca nimelt soodustab neurotransmitterite sujuvat ülekannet närvisünapsides ja just selle mehhanismi häired on enamasti depressiooni tekkepõhjuseks.
Aitab taastada neerupeliste tööd, olles suureka abiks neerupeliste kurnatuse korral.
Maca annab palju energiat, mis võib tuleneda tema võimest tõsta kasvuhormooni taset seerumis.
Maca tõstab kehas kortisooli ja DHEA taset ning toimib seeviisi kroonilise kurnatuse vastaselt ja vähendab vananemise ilminguid.
Tõstab efektiivselt libiidot ja viljakust nii naistel kui meestel.
Toimib hormoonide tasakaalustajana ja aitab seeläbi nii menopausi aegsete vaevuste (kuumahood) kui ka PMS sündroomi (tujukõikumised) vaevuste vastu. Maca on ohutu ja keemiavaba alternatiiv hormoonravile – maca stimuleerib keha loomulike ja omaste hormoonide tööd!
Võib suurendada rinnapiima kogust.
Parandab sportlikku võimekust ja vastupidavust ning sisaldab taimseid steroole, olles seega asendamatu toitaine sportlaste menüüs.
Märkimisväärselt kõrge vitamiinide ja mineraalide sisaldusega. Võib anda mõningate ainete puhul isegi kuni 100% nende päevasest soovitvast kogusest.
Aktiviseerib hormooni nimega kaltsitoniin, mis pidurdab kaltsiumi vabanemist luudest, olles seega ideaalne abivahend osteoporoosi korral. Ainult hormoon kaltsitoniini mõju all omastab meie organism kaltsiumi, mida on aja närvi ning luukoe taastumiseks.
On eriliselt rikas asendamatute rasvhapete sisalduse poolest, sisaldab oleiin-ja linoleenhapet (oomega 9 ja oomega 3).
Sisaldab märkimisväärselt 18-st aminohapet, millest 7 on asendamatud aminohapped (kokku on asendamatuid aminohappeid 9).
Tõstab vitaalsust ja annab jõudu ka vanematele inimestele.
Stimuleerib ja reguleerib endokriinsüsteemi.
Toetab immuunsüsteemi.
On rauapuudusaneemia vastase toimega, tõstab raua taset veres.
Maca on naturaalselt rikas joodi allikas, mis on oluline meie endokriinsüsteemi tarbeks ning stimuleerib ka kilpnaarme tööd.
Maca tabletid on valmistatud tunnustatud Saksamaa loodustoodete tootja poolt. Pakendis 300 tabletti. Üks tablett sisaldab 500 mg. orgaanilist Maca ekstrakti, mis vastab 2000 mg. orgaaniliselt kasvatatud Maca pulbrile.

Soovitatav kogus kuni 6 tabletti päevas rohke veega pool tundi enne sööki.

Ühikuhind 0,086 EUR/tk
 

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet