Hakka püsikliendiks (-5%)
Hanoju Mahe Toorkakao pulber 250g
Toode
Hanoju Mahe Toorkakao pulber 250g
Hind
13.45 €
Komplektis
1
Toote kood
kakao250
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Hanoju
Kommenteeri toodet

 

MAHETOODETUD TOORKAKAO PULBER 250g

Kakaopulber on üks parimaid looduslikke supertoite oma mineraalainete ja vitamiinide sisalduse poolest. Väga palju häid omadusi kaob kakaost kuumutamisel, rafineerimisel ja töötlemisel. Väga paljudele on puhas looduslik toorkakao tundmatu. Poes müüdavad tavalised kakaopulbrid on kuumutatud ehk nende toiteväärtus on pea olematu.

Oma keemilise koostise poolest on see kõige kompleksem supertoit sisaldades üle 300 identifitseeritud keemilise ühendi ja 1200 maitse koostisosa.

Samuti on toorkakaooad number üks magneesiumiallikas. Magneesium toetab südant, aitab kaasa ajutegevusele ja seedimisele, lõdvestab lihaseid, aitab menstruaalvalude korral, aitab luusid tugevdada, suurendab painduvust ning aluselisust. Kui kehal on piisavalt magneesiumi paraneb keha verevarustus ja sellega koos ka hapnikutasakaal ning toitainete kättesaadavus kogu kehas paraneb. Magneesiumipuudulikkust on seostatud ka südamehaigustega.

Kakao sisaldab 314% päevasest rauavajadusest 28g-s (U.S. RDA kohaselt) . Raud on osa hapnikukandjast hemoglobiinis, mis hoiab meie verd tervena ja kaitseb verevaeguse eest.

Kroom aitab tasakaalustada veresuhkru taset. Kakao sisaldab piisavalt kroomi, et katta selle igapäevast vajadust.

Kakao on rikas ka muude mineraalainete poolest ning looduslik allikas kaltsiumile, kaaliumile, tsingile, vasele ja väävlile. Lisaks sisaldab kakao palju kiudaineid ja vitamiin C-d. Toorkakaol on omadus vähendada söögiisu aidates seeläbi kaasa kaalu alandamisele, suurendada tähelepanu ja keskendumisvõimet.

Kokkuvõttes:

Toor-kakao sisaldab üle 1200 aktiivse aineosa ja 300 keemilise ühendi, mis on kõik erinaval moel kasulikud meie organismile.

Külmpressitud kakaopulber sisaldab rohkelt looduslikke ensüüme ning antioksüdante, mida tavaline kakaopulber ei sisalda

Lisaks sisaldab see kakao maailma toiduanetest kõige suuremas koguses mangeesiumi ja samuti rohkelt rauda, vaske, kaltsiumi, tsinki ja kroomi.

Toorkakao on hea kiudainete allikas ja sisaldab palju E- ja C-vitamiini.

Toorkakaos on säilinud ka heaolu tunnet tekitavad keemilised ühendid anandamiidid ja fenüületülamiin.

Toorkakaos sisalduvad keemilised ained soodustavad ka serotoniini tootmist organismis. Serotoniin on tuntud kui õnnehormoon, mis tekitab hea meeleolu, reguleerib und ja isu.

Päritolumaa: Peruu

Kasutusviisid: Lisa pudrule, jogurtile, smuutile, kohvile ja muidugi hõrgu maitse andmiseks magusatele kreemidele. Ideaalne tooršokolaadi koostisosana. Säilitamine: Toatemperatuuril, õhukindlas pakendis või purgis.

Ühikuhind 53,80 EUR/KG

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet