Hakka püsikliendiks (-5%)
Immune Assist 24/7 tabletid N90
Toode
Immune Assist 24/7 tabletid N90
Hind
57.60 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Aloha Medicinals
Kommenteeri toodet

Immune Assist 24/7 tabletid N90

Maailma enimmüüdum immuunsüsteemi tugevdav toidulisand!

Immune Assist 247 ™ on kombinatsioon autentsest Immune Assist Micron™ (www.ia-micron.com) -ist − maailma kõige tugevamast immuunsüsteemi tõhustavast koostisainest − ja otsetoimega viirusevastastest ühenditest inimestele, kes soovivad viirusnakkustele vaatamata optimaalset immuunsust.

Immune Assist 247 ™ igapäevane toidulisand, mille eesmärgiks on aidata teil säilitada head tervist. See ei ole mõeldud asendama ühtki ravimit, mille arst teile määrata võib.

Iga tablett sisaldab 320 mg puhtaid immuunsüsteemile aktiivseid heteropolüsahhariide, muuhulgas enam kui 150 mg lahustuvaid 1,3-1,6 beetaglükaane ühe kapsli kohta,

400 mg unikaalset ja patenteeritud hübriid-Cordyceps sinensist ja 80 mg EGCG-d, vaata lisaks, Wikipedia.

Neid polüsahhariidiühendeid on vaja tavapärase immuunsüsteemi funktsiooni aktiveerimiseks. Varasematel aegadel said inimesed neid elutähtsaid aineid toidust ja seedeelundkonnas olevatest probiootikumidest, kuid tänaste põllumajandustavade ja toidus kasutatavate antibiootikumide tõttu ei omasta me neid enam piisavalt suures koguses, mille tulemuseks on keskmisest sagedasem krooniliste haiguste esinemine.

Immune Assist 24/7™ on immuunsüsteemi toetav kolmanda põlvkonna toidulisand, millel on varasematest toodetest palju laiaulatuslikum toimemehhanism. See tähendab, et Immune Assist 24/7™ aktiveerib palju rohkem immuunkaitse aspekte kui muud täna saadaval olevad tooted. Meil kõigil on organismis vähemalt 260 erinevat tüüpi immuunrakke, millest T-rakud, tapjarakud (NK-rakud) ja makrofaagid on ainult mõned.

Esimese põlvkonna tooted rõhusid ühe immuunrakutüübi tõhustamisele. Kõikidel erinevatel immuunrakkudel on organismis olemiseks põhjus ja nad toimivad koos. Immuunkaitse optimeerimiseks tuleb aktiveerida kõik erinevad immuunrakud, mitte lihtsat üks tüüp. Ainult nii saab aktiveerida tugeva ja tasakaalustatud immuunreaktsiooni.

Selle asemel, et tõhustada ainult ühte rakutüüpi, sisaldab Immune Assist 24/7™ rohkem kui 200 erinevat immuunsüsteemi polüsahhariididest ajendainet, mis aitavad koos tugeva  antioksüdandiga EGCG nendel elutähtsatel ühenditel organismi imenduda ja aktiveeruda.

Immune Assist 24/7™  sisalduvad looduslikud beetaglükaanid ja sünergilised immuunsüsteemi tasakaalustavad metaboliidid toetavad:

  • limaskesta immuunsüsteemi;

  • tugevdavad makrofaagide kaitsevõimet;

Immune Assist 247™ on ohutu, orgaaniline ja täiesti looduslik. Seda peaksid igapäevase toidulisandina kasutama kõik, kes soovivad tugevamat immuunsüsteemi ja tervislikumat elustiili.

Rohkem kui seened:

Immune Assist 24/7™ sisaldab rohkem kui 200 erinevat kuuest erinevast raviseeneliigist saadud ja puhastatud beetaglükaanipõhist immuunmodulaatorühendit ning kofeiinivaba epigallokatehhiingallaati (EGCG), rohelisest teest Camilla Sinensisest saadud potentset antioksüdanti.

Koostis: 1 tablett (960mg) sisaldab:

Polüsahhariide 912 mg;
1,3-1,6 beeta-glükaanid 150 mg;
Cordyceps sinensis 400 mg;
Rohelise tee epigallokatehhiin-3-gallaat (EGCG) 80mg.

Seened:
Agaricus blazei (Murill mütseel);
Cordyceps sinensis (Hiina kedristõlvik);
Grifola frondosa (leht-kobartorik);
Lentinula edodes (shiitake-seen);
Coriolus [Trametes] versicolor (libliktagel);
Ganoderma lucidum (lakkvaabik).

Manustamine: Soovitatav annus on 2 tabletti päevas koos söögiga.

Ühe päeva annus sisaldab 1,824 g polüsahhariide.

Tootja: Aloha Medicinals Natural Products

Säilitamine: hoida kuivas ja jahedas.

Hoiatus! Mitte ületada päevast soovitavat kogust. Toodet ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Ühikuhind 0,59 eur/tk

Sarnased tooted

GANODERMA kapslid N90
Hind: 31.98 €

Kommenteeri toodet