Hakka püsikliendiks (-5%)
Immuno Assist Critical Care Formula kapslid N80
Toode
Immuno Assist Critical Care Formula kapslid N80
Hind
68.40 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Aloha Medicinals
Kommenteeri toodet

Immuno Assist Critical Care Formula kapslid N80

Sisaldab rohkem kui 200 erinevat puhastatud seentest saadud immuunsüsteemi stimuleerivat polüsahhaariidi, muuhulgas lentinaani, PSK, PSP ja Nanba D-fraktsiooni.

Need immuunaktiivsed heteropolüsahhariidid ja beetaglükaanid on kontsentreeritud (enam kui 250:1) ja puhastatud kuuest kõige potentsemast traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatavast seenest. Cordyceps sinensis, Agaricus blazei, Lentinula edodes, Grifola frondosa, Ganoderma lucidum ja Coriolus versicolor.

Need immuunaktiivsed ühendid on mittelineaarsed, suure molekulmassiga (HMW), kolmekordse parempoolse heeliksiga pikaahelalised polüsahhariidid, mis aitavad toetada optimaalset immuunreaktsiooni. Täna ei ole mitte kuskil maailmas saadaval teisi tooteid, mis aktiveeriksid tugevama või laiema spektriga immuunreaktsiooni. Immune Assist on 100% orgaaniline.

Immune-Assist™ on uudne ja ainulaadne immuunsüsteemi tugevdav toidulisand. See sarnaneb teistele seenepõhistele polüsahhariididele, sest see on valmistatud ensüümselt aktiveeritud protsessiga, mille käigus muundatakse keerulised taimsed ristseotud polüsahhariidid bioloogiliselt aktiivseteks lihtsamatest suhkrutest (näiteks arabinoosist ja ksüloosist) koosnevateks immunomodulaatoriteks.

Immune-Assist™ pakub ka muid olulisi kasutegureid. Lisaks lihtsatele polüsahhariididele sisaldab Immune-Assist™  keerulisemaid polüsahhariide, muuhulgas ristseotud beetamannaane ja beetaglükaane ning ühes molekulis nii alfa- kui beetaseotud monosahhariide sisaldavaid heteropolüsahhariide. Neid keerulisi polüsahhariidiühendeid varasemate põlvkondade kliipõhistes toidulisandites nagu AHCC ei leidunud. See on põhjus, miks Immune-Assist™ on palju suurema immunomodulatsiooni bioaktiivsusega kui AHCC ja teised kliipõhised toidulisandid.

Immune-Assist™ ei sisalda ainult arabinoksülaani, vaid ka lentinaani, grifolaani (Dr Nanba originaalne Maitake D-fraktsiooni), PSK ja PSP ning aktiivset hemitselluloosiga seotud ühendit (AHCC). Ühes Immune-Assist™ annuses on umbes kolm korda rohkem arabinoksülaani kui MGN3-s.

Koostis: 1 kapsel sisaldab:

Polüsahhariide 350mg;
1,3-1,6 beeta-glükaanid 200mg

Orgaanilised seened:
Agaricus blazei (Murill mütseel)
Cordyceps sinensis (Hiina kedristõlvik)
Grifola frondosa (leht-kobartorik)
Lentinula edodes (shiitake-seen)
Coriolus [Trametes] versicolor (libliktagel)
Ganoderma lucidum (lakkvaabik)

Manustamine: Soovitatav annus on 3-6 kapslit kaks korda päevas koos söögiga.

Ühe päeva annus sisaldab  2,1-4,2 g polüsahhariide.

Ühikuhind ,79 eur/tk

Sarnased tooted

Hericium kapslid N90
Hind: 31.98 €

Kommenteeri toodet