Hakka püsikliendiks (-5%)
Laboratorio Naturale Saviseep 50g
Toode
Laboratorio Naturale Saviseep 50g
Hind
1.40 €
Komplektis
1
Toote kood
NATARGIL50
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Laboratorio Naturale
Kommenteeri toodet

Laboratorio Naturale Saviseep 50g

Looduslik rohelise savi seep.

Niisutav, rasueritust normaliseeriv. Sobib akne-nahale.

Kookosõli, rohelise savi pulbri ja essentsiõlidega.

Laboratorio Naturale toodab kõrge kvaliteediga looduslikke käsitöö-seepe.
Seebid on valmistatud kookosõli baasil ja rikastatud eudermiliste taimeõlidega, essentsiõlidega, lilledega, taime-ekstraktidega.

Laboratorio Naturale seebid toodetakse vana traditsiooni kohaselt. Tootmismeetod: Koostisained segatakse madalal temperatuuril- et mitte rikkuda nende kvaliteeti ja omadusi. Töötlemine toimub avatud taeva all olevates kateldes- samal ajal segatakse ja jälgitakse seepe pidevalt et segunemine oleks ühtlane. Valmis seebid valatakse vanutatud puust vormidesse, tänu millele soojus eemaldub järk-järgult. Seep taheneb 72 tundi, seejärel lõigatakse käsitsi erineva kaaluga kangideks. Seebid kuivavad loomulikult ning kõige lõpuks nad pakendatakse. Sellise tootmismeetodi käigus tekib loomulik glütseriin mis muudab seebi pehmeks, vahutavaks, rikkalikuks ja pehmendavaks, muutes ta sobivaks igale nahatüübile.

ARGILLA

Ingredienti:SODIUM COCOATE, POTASSIUM COCOATE, AQUA,PARFUM (looduslik), FULLONUM (roheline savi solum fullonum), AMYL CINNAMAL (taimne aldehüüd ), CITRAL, GERANIOL, LINALOOL, ETIDRONIC ACID.

Ühikuhind 28 EUR/Kg

Kommenteeri toodet