Hakka püsikliendiks (-5%)
Märkmik "Blue Cats and Butterflies" (midi)
Toode
Märkmik "Blue Cats and Butterflies" (midi)
Hind
18.00 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
paperblanks
Suuruse valik
Kommenteeri toodet

Märkmik-jooneline 160 lehte

 

Mis teeb Paperblanksi® eriliseks?

Oleks lihtne Teid Paperblanksi® kohta käivate kenade omadussõnadega üle külvata – peen käsitöö, uuenduslik disain, ülim kvaliteet - aga keskendume parem sellele, mida Te ei pruugi esmapilgul aimata.

Oleme nende oivaliste märkmike tootmisega tegelenud pea kakskümmend aastat. Me oleme raamatuid armastavad inimesed, me usume, et kirjapandud sõnal on tähendus/et kirjapandud sõna on oluline ning et meie märkmikel on oluline/tähtis roll. Oleme pühendunud olemaks vastutustundlikud maailmakodanikud ning meie südameasjaks on vastutus ühiskonna ees. Me oleme ülihoolikad kõigi tootmist puudutavate detailide suhtes, nii nende, mis on silmaga nähtavad kui nende, mis jäävad silma eest varju – tootmismaterjal, tootmisest tulenevad sotsiaalsed ja keskkondlikud tagajärjed ning töölismeistrite heaolu.

Mida see kõik aga praktikas tähendab?

* TOOTMISMATERJAL – Me soovime anda Paperblanksi® märkmiku kasutajale erilise kogemuse. Meie märkmikes kasutatav vesipaber on loodud spetsiaalselt meie nõudlikele standarditele vastamiseks - me teeme kõik, et selle läbipaistvus oleks minimaalne. Lisaks on meie paberitoomisprotsessis kasutusel eriline savipesu, mis vähendab oluliselt tindi imendumist paberisse. Meie paber on happevaba ning valmistatud jätkusuutliku metsa puukiust. Köitepapp on valminud Euroopas, 100% taaskasutatud materjalist. Erilist tähelepanu on pööratud igale märkmiku osale – kaantest köiteplokini, meenesahtlitest paeljärjehoidjateni.

* KESKKONDLIK NING SOTSIAALNE PÜHENDUMUS – Me usume siiralt, et äritegevusest tingitud mõjusid keskkonnale on võimalik vähendada ökoloogilise vastutustundega äritegevuse kaudu. Me kasutame spetsiaalset süsiniku kalkulaatorit kogu tootmisprotsessi jälgimisel, mis mõõdab märkmike toomisest tingitud kasvuhoonegaaside ringlusesse laskmist. Jälgimisel saadud andmete abil arvutame endale määratud süsiniku „maksu“ summa. Saadud summa eest ostame süsiniku neutraliseerijaid ning toetame mittetulundusorganisatsioone üle maailma, kes töötavad selle nimel, et parandada nii keskkondlikke kui sotsiaalseid tingimusi. Lähemat informatsiooni meie poolt toetatud organisatsioonide ning projektide kohta leiate meie kodulehelt www.paperblanks.com pealkirja Global Citizen alt.

* PÜHENDUMUS MEIE MÄRKMIKKE KOKKUPANEVATELE MEISTRITELE – Paperblanks® märkmikud on eelkõige meie töölismeistrite poolne köitekojas valminud „käsitöö“ ning me hoolitseme selle eest, et töölistele oleks tagatud kõiki rahvusvahelisi standardeid ületavad töötingimused.

Praegusel üha suureneval tooteturul, mis on täis jäljendajaid ning kopeerijaid erineb Paperblanks mitte ainult oma kauni raamatukujunduse, vaid ka põhimõtte poolest pakkuda midagi, mille tootmise käigu, tulemuse ning võimaluse loomise üle võime uhked olla.

Kommenteeri toodet