Hakka püsikliendiks (-5%)
Mitteaktiivne pärm e maitsepärm 125g
Toode
Mitteaktiivne pärm e maitsepärm 125g
Hind
4.05 €
Komplektis
1
Toote kood
SP007
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Soja
Suuruse valik
Kommenteeri toodet

Mitteaktiivne pärm on välja töödatud taimetoitlaste huve silmas pidades.

Pärmis esinevad kõik vitamiinid loomulikul kujul. Mitteaktiivne pärm sisaldab kasulikku foolhapet.

Mitteaktiivne pärm on saadaval helvestena. Eesti toode, valmistatud Salutaguse Pärmitehase poolt.

Mitteaktiivne pärm on isuäratava, juustu ja pähklisarnase maitsega, sisaldades mitmeid B-vitamiine: vitamiin B12, vitamiin B1 (tiamiin), B9 (foolhape) , B5 (pantoteenhape), B6 (püridoksiin). Ta sisaldab samuti bioloogiliselt saadaolevaid mineraale, nagu tsink.

Foolhape ehk vitamiin B9 kuulub veeslahustuvate B-vitamiinide gruppi. Foolhappe molekulid organismis panevad aluse valkude sünteesile ja kontrollivad seeläbi uute rakkude kujunemist ja kasvamist. Seedimise käigus suudab toidus sisalduvast foolhappest meie organismi kudedesse imenduda vaid veerandik.

Tavalises olukorras sellest piisab, kuid väheks jääb eriolukordade puhul – raseduse, raske haiguse, nälja või geneetilise eripära korral.

Foolhappe imendumist soolest halvendavad kroonilised mao- ja soolehaigused, paljud ravimid (eriti krambivastased rohud, rasestumisvastased pillid ja hormoonid), narkootikumid, alkohol ja nikotiin.

Kasutamine:
Pärmi võib kasutada maitse tugevdamiseks puistates teda suppidesse, kastmetesse, vormiroogadesse, salatitesse ja hommiksöögi teraviljatoitudesse. Samuti saab pärmihelbeid lahustada vees, piimas, puuvilja- või aedviljamahlades. Pärmihelbed sobivad ideaalselt toitvate aedviljamäärete ja pasteetide koduseks valmistamiseks.

 Ühikuhind 32,4 EUR/Kg

Kommenteeri toodet