Hakka püsikliendiks (-5%)
Natracare pesukaitsmed eraldi pakitud 18tk
Toode
Natracare pesukaitsmed eraldi pakitud 18tk
Hind
2.69 €
Komplektis
1
Toote kood
NAT3123
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Natracare
Kommenteeri toodet

Natracare pesukaitsmed eraldi pakitud 18tk

Natracare\’i keemiavaba pesukaitse on kõrgkvaliteetne toode, tehtud puhtast, looduslikust materjalidest, taimse tselluloosi baasil, pealis mahepuuvill.
Kompostitingimustes 95% komposteeruv. Kõik Natracare tooted on bioloogiliselt lagunevad ja komposteeruvad. Ilma lõhnaaineteta ja sünteetiliste lisanditeta. 

Bioloogiliselt lagunevad, pehmed, looduslikest materjalidest. 

Ilma kloorita pleegitatud. 

Ilma kunstsiidita. 

Kaetud ökopuuvillase kihiga. 

Milleks loomulikud tooted? Natracare hügieenitooted naistele loodi 1989.aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, kunstsiidi kasutamist tampoonide valmistamisel, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel ja kilet ning imamisgeele, mida naised ja keskkond on pidanud taluma juba pikka aega, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse. 
Naised kogu maailmas usaldavad just Natracare tooteid, kuna need on valmistaud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest. Loomulikult pole Natracare toodetele lisatud lõhna- ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Natracare hügieenitooted ei tekita toksilise šoki sündroomi. 

Natracare on mõeldud naistele, kellel esinevad nahaallergiad ja ärritused, intiimpiirkonna valud või sügelus. Eriti sobib Natracare naistele, kes tunnevad end menstruatsiooni ajal halvasti või ebamugavalt. Paljud naistearstid soovitavad sellisel juhul vältida sünteetilisi ja kahjulikke kemikaale täis tavatooteid ning kasutada loomulikumaid tooteid. Natracare tampoonid ja niisked rätid on valmistatud ökopuuvillast. 

Natracare sidemed ei sisalda imamisgeele ega sünteetilisi aineid, mis nahaga kokkupuutel tekitaksid ärritust.
 Natracare tooteid kasutades võite olla kindel, et Natracare tooted on: pleegitatud kloorivabalt plastikuvabad imamisgeelideta vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest vabad lõhna- ja säilitusainetest tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill) allergiavabad ja ei tekita toksilise šoki sündroomi kaasaegsetele nõudmistele vastavad bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad 

Lisainfot saab: http://natracare.com 

ühikuhind 0.15 €/1TK

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet