Hakka püsikliendiks (-5%)
Naturado Arnikaõli külmpress 50ml
Toode
Naturado Arnikaõli külmpress 50ml
Hind
12.50 €
Komplektis
1
Toote kood
NATUR7122
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Naturado
Suuruse valik
Kommenteeri toodet

Suurepärane Naturado arnikaõli aitab paraneda nahal sinikate, muhkude, muljumiste ja vigastuste korral. Valuvaigistava ja paranemist kiirendava toimega.

Aitab reuma ja artriidi korral. Tõeline looduse vara !
Naturado Arnikaõli koostis on 100% mahepõllundusest, 100% naturaalne. Sinine hermeetilise pihustiga pudel kaitseb valguse eest, säilitab õlides olevaid vitamiine ja hoiab õli stabiilsust.

KASUTAMINE : Kanna väike kogus soovitud alale ja masseeri imendumiseni. Mitte kanda katkisele nahale.

Arnica montana on kollaste õitega ravimtaim, mida üldiselt kasutatakse ainult välispidiselt. Tänapäeval kuulub mägiarnika looduskaitse all olevate taimede hulka. Sobib kasutamiseks liigesvalude korral, kui esineb valu küünarnukkides, põlvedes või sõrmedes.

Võib aidata vähendada reuma probleeme ja artriiti.

Kasutatakse ka spordi tagajärjel tekkinud vigastuste leevendamiseks- nikastus, nihestus, turse, verevalum,muljumine ja põrutus. Stimuleerib vereringet, seega vähendab turset ja alandab valu viga saanud piirkonnas. Aitab ära hoida ka krampide teket.

Mägiarnika õie koostises olevad keemilised ained on eeterlikud õlid, seskviterpeenlaktoonid, diterpeenid, triterpeenid, flavonoidid, kumariinid, taniinid, karotenoidid, amiinid jm.

Sisaldab aktiivaineid, mis stimuleerivad vereringet viga saanud kohas või valupesas, mille tulemusel valu kaob.

Temas sisalduvatel eeterlikel õlidel on põletikku leevendav, desinfitseeriv ja paranemist kiirendav toime.

Naturado arnikaõli koostis:

Arnica Oil*, Sunflower Oil*.

INCI: Helianthus Annus Oil*, Arnica Montana Extract*.

* ingredients from organic farming.

100% of ingredients are of natural origin.

100% of the total ingredients are from organic agriculture.

 

Eeterlik õli- essentsiõli- taimne õli

Eeterlik õli on vedelik, mis on üldjuhul destilleeritud (enamasti vee abil) taime lehtedest, vartest, õitest, viljadest, juurtest või muudest taime osadest. Suurem osa eeterlikest õlidest on läbipaistvad ja värvusetud, ainult mõningad eeterlikud õlid on mingit värvi. Näiteks apelsini ja sidrunheina eeterlikud õlid on kollakad.
Eeterlikud õlid sisaldavad sisaldavad essentse, mida sisaldab ka taim, millest õli destilleeritud on. Eeterlikud õlid on väga tugevalt kontsentreeritud ja neid jagub kauaks.
Eeterlik õli ei ole sama, mis aroomiõli/parfüümõli. Kuna eeterlikud õlid on destilleeritud taime osadest, aga aroomiõlid sisaldavad kunstlikke lisandeid, puuduvad aroomiõlidel, eeterlikele õlidele omased kasulikud toimed.

Eeterlikke õlisid kasutatakse tihti inhalatsiooniks ning lahjendatult baasõlidega nahal. Eeterlikud õlid kipuvad olema väga erinevate hindadega. Mõned odavamad, mõned väga kallid. Eeterliku õli hind oleneb sellest, kui haruldane on see taim, millest õli destilleeritakse. Oleneb ka päritolu riigist, ja ka sellest, kui palju saab ühest taime osast õli destilleerida.

Mis on baasõli?

Baasõli on taimne õli, mida pressitakse taime enim rasvainet sisaldavast osast. Tavaliselt seemnetest, pähklitest, tuumast. Baasõlis on võimalik lahjendada eeterlikku õli, mida niisama ei või nahale kanda.

Igal baasõlil on oma kindlad omadused ja tunnused. Otsus, millist baasõli valida, oleneb sellest, mida sellega teha soovitakse. Kõik looduslikud kreemid, õlid, huulepalsamid ja muud niisutavad ning toitvad vahendid sisaldavad baasõlisid.

Mõned baasõlid on lõhnatud, aga enamasti on neil õrn magus-pähkline lõhn. Baasõlid sisaldavad erinevaid vitamiine, rasvhappeid ja mineraale. Õlid, mis sisaldavad palju E vitamiini on tugevad antioksüdandid ning ka õli on pikema säilivusajaga. Näiteks astelpajuõli ja porgandiõli sisaldavad ohtralt beeta-karoteeni, mis aitab säilitada ja pikendada päevitust.

Eeterlik õli vs. baasõli?

Eeterlikud õlid on destilleeritud lehtedest, puukoorest, juurtest, õitest ja muudest taime aromaatsetest osadest. Eeterlikud õlid aurustuvad ja omavad väga kontsentreeritud lõhna.

Baasõlid on aga pressitud taime enim rasvainet sisaldavast osast, nt pähklid, seemned, tuum. Baasõli ei aurustu ega kanna oma lõhna edasi, nii nagu eeterlikud õlid. Kui baasõlil säilivuaeg läbi saab, hakkab õli rääsuma. Oluline on baasõli säilitada tumedas, eelistatavalt hermeetilise pihustiga pudelis.

Ühikuhind 250 EUR/L

Kommenteeri toodet