Hakka püsikliendiks (-5%)
Nutrisslim Atractylodes pulber 125g
Toode
Nutrisslim Atractylodes pulber 125g
Hind
13.93 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5197
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Nutrisslim
Kommenteeri toodet

Nutrisslim Atractylodes pulber 125g

Valge atractylodes ehk süstjas armujuur (Bai Zhu) on aromaatne ja kergelt hapukas. Üldtoniseeriva toimega taime peetakse Hiina meditsiinis võrdväärseks ženšenniga. Aitab väljutada liigseid vedelikke ning kaitseb maksa, põrna ja magu. Annab energiat, parandab lihaste kasvu ja suurendab füüsilist vastupidavust. Enim on atractylodes leidnud kasutust seedehäirete ja seedetrakti ärrituse korral.

Koostis: 100% valge atractylodes. Päritolumaa Hiina

Vähendab higistamist. Võib aidata kõhupuhituse, kõhulahtisuse, kõhuvalu, oksendamise ja kaalukaotuse, samuti väsimuse ja reuma põhjustatud liigestevalu korral. Mõningatel andmetel vähendab tolmulestade vastast allergiat. Hoiatused: Diureetilise mõju tõttu ei soovitata taime kasutada vedelikupuuduse korral.

Kasutamine: Atractylodesel ei ole veel kindlaks määratud päevanormi, kasutamine sõltub kasutaja vanusest, east ja tervislikust seisukorrast, varieerudes 1–12 grammini päevas. Säilitamine: enamik taimepulbreid säilib avatuna 1–2 aastat. Sulge pakk alati õhukindlalt. Hoia kuivas ja jahedas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Ühikuhind 111.44 eur/kg

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet