Hakka püsikliendiks (-5%)
Nutrisslim Korditsepsi pulber 125g
Toode
Nutrisslim Korditsepsi pulber 125g
Hind
28.60 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5183
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Nutrisslim
Kommenteeri toodet

Nutrisslim Korditsepsi pulber 125g

Korditseps e.Hiina Kedristõlvik on maailma kuulsaim seen. Kasutusel üle 5000 aasta,peetakse "kõike-ravivaks" seeneks.Tugevdab ja noorendab kogu keha. Valgurikas, sisaldab, 18 erinevat aminohapet, 17 mikroelementi, 12 vitamiini, sh. A, B1, B2, B6, B12, C, D, E. Uuringud on kinnitanud, et korditseps parandab kudede hapnikuga varustatust 9-15%. Tõstab nii füüsilist kui ka vaimset võimekust.

Koostis: 100% orgaaniline Cordyceps Sinensis pulber.

Päritolumaa Hiina.

KASUTAMINE JA ANNUSTAMINE: Soovitatav päevane annus on 1-2 tl. Sega vee, tee või smuutiga. Senised uuringud ei ole täheldanud mingeid kõrvaltoimeid, ka suurte annuste korral. Cordycepsi võib soovitada ka vanuritele ja lastele, haigustest taastumisel jne. Soovitame kinni pidada päevasest annusest. 

Seenepreparaadid leitakse olevat kõige mõjusamad just pulbri kujul. Ei sobi seene-allergia korral. Enamikke seenepulbreid ei soovitata neile, kes on läbinud organi siirdamise. Ühtegi supertoitu ei soovitata rasedatele ja imetavatele emadele ilma arstiga konsulteerimata.  Üldtoniseeriv, hingamisteid tugevdav ja energiat andev seen. Parandab libiidot ja suurendab viljakust. Populaarne sportlaste hulgas - aitab saavutada paremaid tulemusi ja suurendada vastupidavust.  Parandab vereringet ja kudede hapnikuga varustatust. Rahustab, soodustab head und ja vähendab stressi. Hea haigusest taastumisel, immuunsuse parandamiseks. Mõjub hästi hingamisteedele, neerudele ja maksale.

Ühikuhind 228.60 eur/kg

 

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet