Hakka püsikliendiks (-5%)
Nutrisslim Pekaanipähklid 250g
Toode
Nutrisslim Pekaanipähklid 250g
Hind
16.85 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5158
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Nutrisslim
Kommenteeri toodet

Nutrisslim Pekaanipähklid 250g

Pekaanipähklid on suure toiteväärtusega, sisaldavad palju mineraale, 19 erinevat vitamiini, antioksüdante, foolhapet, betakarotiini, luteiini ja zeaksantiini (vajalikud silmadele), B grupi vitamiine, potassiumi, kaltsiumi, rauda, magneesiumit, tsinki, seleeni. Ideaalsed soolavaese dieedi korral ja taimetoitlastele.

Koostis: 100 % Pekaanipähklid.

Päritolumaa Ameerika Ühendriigid

Pekaanipähkel saab edukalt asendada liha. 30 grammi pekaanipähkleid annab samapalju valku kui 60 grammi liha. Sealjuures on pähklid kolesteroolivabad ja sisaldavad tunduvalt vähem küllastunud rasvu.  Pekaanipähklid on kõrgeima antioksüdantide sisaldusega toiduainete tabelis. Mõnede uuringute põhjal parandavad pekaanipähklid ainevahetust ja annavad täiskõhutunde. Pekaanipähklid on head südamele, sest sisaldavad väga vähe küllastunud rasvu (koostises olevatest rasvadest 60% on monoküllastumata ja 30% polüküllastumata, seega sisaldab vaid 10% küllastunud rasvu). 

Superfoods toodete säilitamine: õigesti säilitades seisavad enamus pulbreid peale avamist 1-2 aastat. Väldi kokkupuudet kuumusega, hoia toatemperatuuril või madalamal temperatuuril. Ära jäta pakki päikese kätte. Enne paki taas sulgemist pigista sellest välja õhk. Sulge pakk hoolikalt, ära jäta õhuvahesid.

Ühikuhind 67,40 eur/kg

Sarnased tooted

Toorkakao oad 250g
Hind: 7.45 €

Kommenteeri toodet