Hakka püsikliendiks (-5%)
Nutrisslim Shatavari pulber naistele 125g
Toode
Nutrisslim Shatavari pulber naistele 125g
Hind
10.60 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5164
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Nutrisslim
Kommenteeri toodet

Nutrisslim Shatavari pulber naistele 125g

Noorendav eliksiir naistele. Annab jõudu suguelunditele, normaliseerib immuunsüsteemi ja hormonaalsüsteemi talitlust. Leevendav, menstruatsiooni reguleeriv ja valuvaigistav, vedelikku väljutav, noorendav, toniseeriv, rahustav, spasmide ja kuumahoogude vastane. Suurendab seksuaalenergiat. Aktiveerib munarakke, suurendades nende viljastumisvõimet. Parandab pH taset, vähendab happelisust.

KOOSTIS: Shatavari (Asparago Racemosus) - Päritolumaa: India

Soovitatud kogus: 3-10 grammi (da 1/2 a 2 tl päevas), segada veega, mahlaga, piimaga või smoothiega. Võib lisada salatile või toidule. MENOPAUSI korral sobib segatuna Ashwagandha ja Brahmiga võrdsetes osades ( 1/2-1 tl igat pulbrit , 2x päevas,  võtta sisse piima või vedelikuga) või safraniga ( piima või vedeliku sisse 1-2 tl Shatavarit ja terake safranit, manustada 2x päevas). PMS sündroomi korral võtta 2x päevas segatuna kuuma joogiga. Üldise nõrkuse korral võib doosi paariks päevaks kahekordistada.

HOIATUSED: inimestel, kellel on allergia asparaaguseliste vastu võivad taime mitte taluda. Ei soovitata kaua aega kasutada neil, kellel on östrogeenist sõltuvad haigused, ei soovitata võtta diureetikumidega sest tugevdab nende mõju. Indias kasutavad taime ka rinnaga toitvad naised kuid selle kohta ei ole piisavalt uuringuid, mistõttu ei soovitata taime rasedatele ja imetavatele emadele ( konsulteerida arstiga).

Ühikuhind 84.80 eur/kg

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet