Hakka püsikliendiks (-5%)
Nutrisslim Superfood mix "Sport" 125g
Toode
Nutrisslim Superfood mix "Sport" 125g
Hind
12.92 €
Komplektis
1
Toote kood
SLI5178
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Nutrisslim
Suuruse valik
Kommenteeri toodet

Nutrisslim Superfood mix "Sport" 125g

Superfood segu SPORT sobib aktiivse ja sportliku eluviisiga inimestele. Sisaldab rikkalikult taimseid valkusid, mis taastavad ja säilitavad lihasmassi. Segus on energiat ja vastupidavust andvad supertoidud, mis varustavad keha vajalike vitamiinide, mineraalainete, amiinohapete ja antioksüdantidega. Koostis: maca, kanepi proteiinipulber, guarana, toorkakao, spirulina, yacon juur.

Doseerimine:max 15 grammi ööpäevas ( umbes 1 väike tl kaks-kolm korda päevas)
Koostis:
• Maca - annab energiat, vähendab stressi ja suurendab seksuaalset iha.
• kanepi proteiinipulber - üks täiuslikem valgusegu mis leidub taimeriigis, tasakaalustatud energia ja valguallikas, sisaldab asendamatuid aminohappeid ja rasvhappeid ideaalsetes proportsioonides. Parandab vereringet.
• Guarana - suurendab energia taset ja füüsilist vastupidavust, hoiab ärkvel, parandab mälu, puhastab vereringet, soodustab ainevahetust ja toimib antioksüdandina. Toimib kehale nagu kofeiin, kuid on pikaajalise ja stabiilse mõjuga ja ei tekita energia langust.
• Kakao - võimas antioksüdant, sisaldab rikkalikult rauda, kaltsiumi, kaaliumi ja kroomi, mis rikastavad verd hapnikuga, reguleerivad veresuhkru taset, tugevdavad südant ja muudavad organismi aluselisemaks. Sisaldab serotoniini, trüptofaani, anandamiidi, dopamiini, fenüületülamiini, mis annavad hea tuju ja suurendavad energiataset, mõjuvad positiivselt ajutegevusele,
• Spirulinas - rikkalik valguallikas, lisaks sisaldab 8 põhilist amiinohapet mida organism ei sünteesi ja 10 amiinohapet, mis tugevdavad tervist.
• yacon -  yacoon juur on looduslik magusaine, madala glükeemilise indeksiga. juurest tehakse pulbrit ja siirupit. Yacoon juur rikas ka probiootikumide sisalduse poolest.

Ühikuhind 103,36 eur/kg

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet