Hakka püsikliendiks (-5%)
Pilogen Mähkmekreem 75ml
Toode
Pilogen Mähkmekreem 75ml
Hind
6.95 €
Komplektis
1
Toote kood
PILOGEN255-75
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Pilogen
Kommenteeri toodet

Pilogen mähkmekreem Sheavõi, riisiõlimandliõli ning tsinkoksiidiga. Lisaks mahe- saialille ekstraktid ja E-vitamiin. Meeldiva paksu konsistentsiga, loob beebi nahale barjääri mis kaitseb ärrituse eest kokkupuutel uriiniga. Sobib ka igale muule piirkonnale, mis punetab või on ärritunud ning nahavoltidele.  

Kanna kuivale ja puhtale nahale.

Bio-Bio Baby tsinkoksiidiga mähkmekreem on ICEA sertifikaadiga n. IT033BC006. Saialill on pärit orgaanilisest põllumajandusest.

Bio Bio Baby iga toode garanteerib maksimaalse hoolduse Teie beebi tundlikule nahale.

Bio Bio Baby ihuhooldustoodete eesmärgiks on võimaldada emadele lapse naturaalsel viisil hooldamist. Valides Bio Bio Baby tooted, kaitsete last sünteetiliste ja kahjulike mõjude eest mida avaldavad tavakreemide erinevad koostisosad.

Bioloogilised Bio Bio Baby tooted aitavad hooldada lapse nahka loomulikul teel. Lapse heaolu ja naha kaitsevõime tagatakse taimede abil, millel on aktiivsed toimeained ning tuntud hoodavad ja ravivad omadused. Kasutame parimat toorainet ja taimi sertifitseeritud mahepõllumajandusest. Tooted on kõik rangelt kontrollitud ja igal tootel on ICEA sertifikaati number.

Ühiku hind 92,67 eur/L

Kommenteeri toodet