Hakka püsikliendiks (-5%)
Pilogen Vannitärklis 300gr
Toode
Pilogen Vannitärklis 300gr
Hind
6.95 €
Komplektis
1
Toote kood
PILOGEN257
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Pilogen
Kommenteeri toodet

Pilogen 100% naturaalne riisitärklis on ideaalne vahend beebi vannitamiseks. Vannivesi muutub koheselt pehmeks, värskendavaks ja mõnusaks. Eemaldab vee kareduse ja hooldab ning puhastab nahka.  Suurepärane toode ka suuremate laste vannitamiseks kes saavad ise riisitärklise graanuleid vette panna ja vanniskäigu toredamaks muuta.

Kasutamine: Toodet kulub 4 supilusikatäit keskmise suurusega vanni jaok. Suure vanni jaoks on vaja 7 supilusikatäit. Sega käega kuni graanulid lahustuvad. Soovi korral võib väikelast ja beebit pesta nüüd õrnalt masseerides, ilma seepi lisamata.

300g pakend karbi sees.

Bio-Bio Baby 100% naturaalne riisitärklis on ICEA sertifikaadiga n. IT033BC001.

Bio Bio Baby iga toode garanteerib maksimaalse hoolduse Teie beebi tundlikule nahale.

Bio Bio Baby ihuhooldustoodete eesmärgiks on võimaldada emadele lapse naturaalsel viisil hooldamist. Valides Bio Bio Baby tooted, kaitsete last sünteetiliste ja kahjulike mõjude eest mida avaldavad tavakreemide erinevad koostisosad.

Bioloogilised Bio Bio Baby tooted aitavad hooldada lapse nahka loomulikul teel. Lapse heaolu ja naha kaitsevõime tagatakse taimede abil, millel on aktiivsed toimeained ning tuntud hoodavad ja ravivad omadused. Kasutame parimat toorainet ja taimi sertifitseeritud mahepõllumajandusest. Tooted on kõik rangelt kontrollitud ja igal tootel on ICEA sertifikaati number.

Ühiku hind 23,17 eur/Kg

Kommenteeri toodet