Hakka püsikliendiks (-5%)
Probiootikum 10, Puritan´s Pride, 120 kapslit
Toode
Probiootikum 10, Puritan´s Pride, 120 kapslit
Hind
39.60 €
Komplektis
1
Toote kood
Probiootik
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
Puritan's Pride
Kommenteeri toodet

PROBIOOTIKUM 10 – 120 KAPSLIT - 20 MILJARDIT AKTIIVSET (ELUS) KASULIKKU BAKTERIT ÜHES KAPSLIS.
Umbes 70% meie immuunsüsteemist asub soolestikus ja arvatakse, et 70 - 80% haigustest tabavad meid ebaterve seedesüsteemi tõttu. Lugedes selliseid numbreid on mõistlik hoolitseda oma seedesüsteemi eest.
See tugevatoimeline probiootikum sisaldab 10 erinevat probiootikumi tüve ja 1 kapsel sisaldab 20 miljardit kasulikku elus bakterit.
Soovitatav kogus 2 kapslit päevas koos söögiga. Purgis 120 kapslit, millest jätkub kaheks kuuks.
Probiootikumid on inimesele kasulikud bakterid, mis tagavad korraliku seedimise ja aitavad kaasa immuunsüsteemi tugevdamisele. Eesti toitumisnõustajate ühenduse esimehe Ketlin Jaani-Vihalema sõnul on inimese organism koduks miljarditele bakteritele, millest enamik asub jämesooles. Bakterid on erinevate tüvedega, mistõttu on ka nende mõju ja toimimisomadused erinevad. Seetõttu on oluline, et me tarbiksime piisava bakterisisaldusega tooteid, iseäranis siis, kui organismis väheneb nende sisaldus loomulikul moel kesise toitumise, stressi või antibiootikumiravi tõttu.
«Probiootilisi baktereid sisaldavad toiduained tugevdavad organismi vastupanuvõimet erinevatele haigustele ja aitavad takistada põletiku tekkimist kehas, seetõttu on oluline, et neid tarbitaks regulaarselt,»ütles Jaani-Vihalem.
Suurim probiootikumi sisaldus on fermenteeritud toodetel nagu naturaalsed jogurtid, keefir ja hapukapsas.
Kui te neid tooteid ei tarbi piisavalt, on hea võtta probiootikume lisaks toidulisandina ja üks paremaid on meie pakutav Probiotic 10. Hoia korras oma soolestik ja seedimine.
Valmistatud USA loodustoodete firmas Puritan’s Pride.

Ühikuhind 0,33 senti/kapsel

 

Sarnased tooted

Kommenteeri toodet