Hakka püsikliendiks (-5%)
Tee Cha Early Grey
Toode
Tee Cha Early Grey
Hind
3.25 €
Komplektis
1
Saadavus
Tellimisel (tarne 1-7 tööpäeva)
Bränd
CHA
Suuruse valik
Kommenteeri toodet
  • Must mahetee loodusliku bergamoti ja vanilli lõhna- ja maitseainega.
  • Tõmbeaeg 2 minutit.

Peenemaitseline ja samas kosutav tee

25 teekotikest

Cha tee pärineb kindlatest mahetee istandustest (Single Estates) Himaalaja ja Nilgiri nõlvadelt. Need on teefarmid, kus pinnas on mineraaliderikas. Farmid on pideva kontrolli all ning sellega tagatakse teelehtede kõrge kvaliteet.
Cha Teas

Sageli nimetatakse teedeks ka taimedest valmistatud kuuma jooki ja marjaleotisi, kus ei ole kasutatud päris teelehti. Cha teedes on 100% teelehed.

Meie maheteedele on lisatud ainult looduslikud maitseained, mis pakuvad teejoomisel diskreetseid maitsenoote, samal ajal säilitades ja täiustades teelehe hea maitse.

Ortodokksel meetodil töödeldud tee – käsitsi töödeldud teed või kasutatud masinaid, mis jäljendavad käsitsi töötlemist. Ei ole kasutatud CTC (lõika, rebesta, lõika) meetodit.

Rainforest Alliance sertifikaat – Rainforest Alliance töötab bioloogilise mitmekesisuse säilitamiseks, et tagada jätkusuutlikud elatusvahendid muutes maakasutuse- ja äritavade ning tarbijate käitumist. Valides sertifitseeritud tooted, toetad säästvat eluviisi. www.rainforestalliance.org

Cha teed vastavad rahvusvahelistele kvaliteedi- ja tootmisstandarditele.

Sertifikaadid: ECOCERT, NOP USA; ISO 22000 (Toiduohutuse juhtimissüsteem) ja HACCP.

ELi mahepõllumajanduse logo annab tarbijatele kindluse toidu ja joogi päritolu ja kvaliteedi kohta ning selle olemasolu tootel tagab ELi mahepõllumajandust käsitleva määruse järgimise.
Mis on mahe?

Mahepõllumajandus ehk ökoloogiline põllumajandus on loodushoidlik tootmisviis, mis põhineb tasakaalustatud aineringlusel. Mahepõllumajanduse reeglid kehtivad nii taime- ja loomakasvatuses kui ka töötlemisel, toitlustamisel ja turustamisel.

Mahetootmine:

  • Mullaviljakust säilitatakse ja parandatakse orgaaniliste väetiste ja liblikõielisi sisaldava külvikorra abil.
  • Kahjurite, haiguste ja umbrohu tõrjeks ei kasutata sünteetilisi taimekaitsevahendeid.
  • Taimekahjustajad hoitakse kontrolli all mehaaniliste võtetega, eri kultuuride kasvatamisega külvikorras ja kahjurite looduslike vaenlaste soodustamisega (säilitatakse nende elupaigad: põldude liigirikkad servaalad, metsatukad, hekid ja muud loodussaared). Nii soodustab mahetootmine ka põllumajandusmaastike looduslikku mitmekesisust.
  • Mahepõllumajanduses ei kasvatata ega kasutata muundkultuure (GMOsid)
     

Ühikuhind 0,13 EUR/kotike

Sarnased tooted

Tee Cha roheline tee
Hind: 2.52 €
Tee Cha must tee
Hind: 2.52 €
Tee Cha Citrus 25*1,5g
Hind: 2.94 €

Kommenteeri toodet