Hakka püsikliendiks (-5%)
Tellimisinfo

Tellimistingimused

POOD SULETUD ALATES 14.12.22 Täname kõiki seniseid kliente!

Käesolevad tellimistingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi leping), mis sõlmitakse interneti-kaupluses Mahekauplus (www.mahekauplus.eu) kaupa telliva isiku (edaspidi ostja) ning Nectarius OÜ (edaspidi müüja) vahel. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile. Teie poolt esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja neid ei edastata kolmandatele osapooltele (välja arvatud seaduses ettenähtud korras).

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.
Kauba eest on võimalik tasuda mistahes pangas tellimus-arve alusel. Kasutades maksmiseks pangalinki on võimalik tasuda (SEB ja Swed) pankades.

Kuidas osta mahekauplus.eu e-poest?

Valige endale sobivad tooted välja ja lisage need ostukorvi. Kui kõik soovitud tooted on ostukorvi lisatud siis vajutage nuppu "Edasi" peale mida tuleb täita kohustuslikud väljad, valida transpordi- ning makseviis.
Valides makseviisiks:

 1. Pangalingiga
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avaneb pangalinkide valik piltide näol. Vajutades sobivale pangale saate teostada automaatse tellimuse tasumise. Peale tellimuse tasumist saadetakse Teie e-posti peale arve. Teenus toimib Swedpanga ja SEB panga klientidele, kui soovite tasuda mõnest muust pangast siis palume valida makseviis "Arvega" ning tasuda Teile saadetava tellimuse alusel.
 2. Arvega
  Vajutage nuppu "Esita tellimus" peale mida kuvatakse Teile tellitud toodete ning teenuste hinnad ja avneb võimalus avada tellimus pdf faili kujul ning samuti saadetakse tellimus Teie e-posti peale.
 3. Paypal Juhul kui Teil puudub võimalus tasuda ülekandega (nt viibides välismaal) saate tasuda kasutades Paypali makselahendust.

Transport

 • SmartPOST (5.90 EUR)
  Kõik tooted, mis on tähistatud märgiga:  on võimalik tellida läbi smartposti.
  Pakiautomaatide asukohad leiate siit.
  Täpsem info kuidas saate paki kätte siit.
   
 • Omniva kullerteenus (endine ELS Kuller) (6.50 EUR)

  Kauba toob kohale Eesti Posti kuller.
  Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.
 • DPD kuller (7.20 EUR)

  Kauba toob kohale DPD Eesti.
  Teiega võetakse personaalselt ühendust ning lepitakse kokku sobiv aeg kauba kätte saamiseks.


Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul kuid hiljemalt 7 (seitsme) tööpäeva jooksul.
Järgida tuleb ka toote juures olevat tarneaega. Kui kauba juures on märgitud tarneajaks N: 14 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 14 päeva jooksul meie kontorisse, kust see saadetakse omakorda kliendile.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-posti teel ja teeme Teile pakkumise.

Ostetud kaupu säilitame kuni 45 päeva, hilisemad pretensioone ei rahuldata.

Pretensioonid kauba osas tuleb esitada kirjalikult viivitamatult (ühe tööpäeva jooksul) kauba kättesaamise järel, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

Kauba tellimiseks Soome Vabariiki on võimalik kasutada Smartposti hinnaga al. 12 eur pakk. Kauba Saksamaale saame saata Eesti Postiga hinnaga al. 15 eur pakk.

Garantii

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk.
Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone.
Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kaupade tagastamine

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Lisainfo

Mahekauplus.eu jätab endale õiguse muuta Mahekauplus.eu sisu ning identifitseerimist, kasutamist, tehnilisi üksikasju, süsteeme, lahtiolekuaegu jms.
Lisainfo toodete, tarne, maksetingimuste või muu asja kohta võtke ühendust E-posti teel: info@mahekauplus.eu